Курс долара Чернівці онлайн | Курс долара до гривні в Чернівцях
Купівля
27.7300
Продаж
27.8000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.7400
Продаж
27.7900
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс долара Чернівці онлайн | Курс долара до гривні в Чернівцях

Курс долара Чернівці онлайн | Курс долара до гривні в Чернівцях

Money 24 – обмін долара за вигідним курсом в Чернівцях

Американська валюта – важлива складова міжнародної економічної системи. Вона виконує роль світової грошової одиниці: в ній держави зберігають золотовалютні резерви, її використовують для укладання угод між країнами. Тому курс долара Чернівці важливо знати, щоб розуміти ситуацію в світовій економіці. Також їм регулярно цікавляться бізнесмени, вкладники, трейдери, туристи і мігранти. Компанія Money 24 пропонує докладніше познайомитися з особливостями USD і здійснювати вигідний обмін грошей.

Курс USD/UAH в Чернівцях: особливості формування

Курс долара в обмінних пунктах Чернівців формується під впливом:

курс долар Чернівці

 1. Вартості сировини на світовій арені. При збільшенні обсягів ввезення нафти і золота відбувається відтік валюти з Сполучених Штатів, тому грошовий знак дешевшає.
 2. Макроекономічних показників. Вигідно купити долар Чернівці виходить в момент спаду ВВП, зростання інфляційних очікувань, збільшення безробіття і державного боргу, зниження ділової активності в США.
 3. Фінансової допомоги. За підтримки України з боку Міжнародного Валютного Фонду та Світового банку вартість долара по відношенню до гривні знижується. Також цьому сприяє встановлення довірчих відносин між Україною та США.
 4. Сальдо торгового балансу. Щоб придбати долари за вигідним курсом, в Україні експорт повинен перевищувати імпорт. Це сприяє заощадженню інвалюти на внутрішньому ринку. Зараз ситуація зворотна, тому ціна USD досить висока.

Також на котирування долар гривня Чернівці впливає ФРС – Федеральна Резервна Система. Це державний орган по типу Центрального банку, який повинен реалізовувати грошово-кредитну політику Сполучених Штатів. Його завдання – стимулювати підйом економіки, збільшувати купівельну спроможність громадян, підвищувати рівень життя.

Щоб мінімізувати коливання курсу американської валюти, ФРС користується різними інструментами монетарної політики. Наприклад, держорган може регулювати процентні ставки по кредитах, контролювати емісію грошової маси, змінювати резервні вимоги, здійснювати купівлю та продаж долара Чернівці на відкритому ринку, встановлювати обмеження з валютних операцій. Всі ці заходи призводять до стабілізації курсу.

Американський долар и біржова торгівля

Купити або продати долар Чернівці – це фінансова операція, яка відбувається щодня в банках і обмінних пунктах, а також на чорному ринку. Теж саме стосується біржі FOREX, тому що американська валюта там також лідирує за кількістю угод. На міжнародній валютній біржі до долара котируються всі інші учасники торгів: євро, франки, фунти, рублі, канадські долари та інші.

Курс долара США Чернівці відрізняється низькою волатильністю, тому стратегія трейдингу залежить від другої грошової одиниці, що бере участь в котируванні. Купити або продати долар вигідно можна і за короткий проміжок часу, і при роботі в довгостроковій перспективі. Завдяки стабільності американської валюти з нею здатні працювати навіть трейдери-початківці, так як ризику великої втрати не існує. Американська торгова сесія – найкращий час для початку спекуляцій.

Причини для покупки долару в Чернівцях

курс долара в обмінних пунктах ЧернівцівКупувати валюту США буде потрібно, щоб:

 • Спланувати поїздку. У подорожах практично по будь-якій країні долари приймають до оплати. Але навіть у зворотній ситуації їх можна обміняти всюди, на відміну від української валюти.
 • Переїхати. При переїзді в США краще заздалегідь обміняти гривні на долари, щоб мати запас грошових коштів на перший час.
 • Організувати міжнародний бізнес. Укладаючи торгові угоди або інвестуючи за кордон, будуть потрібні USD для завершення транзакцій.
 • Зберегти накопичення. Створюючи депозитний доларовий рахунок в банку, можна заробляти на річні відсотки.
 • Займатися біржовою торгівлею. Відстежуючи курс долара в обмінниках Чернівців і прогнозуючи подальшу поведінку валюти, трейдери здатні максимізувати прибуток.

Динаміка курсу долара в Чернівцях

В обмінниках долар курс Чернівці почав скакати з 2014 року, рівно в момент початку конфлікту між Росією і Україною. Через нестабільну політичну ситуацію національна валюта різко знецінилася. Протягом 2015 року курс виріс з 21 до 27 гривень, через рік – до 29 гривень. Потім вартість долара на пару місяців досягла 30 гривень, і почався спад. Така тенденція зберігалась протягом року, але після початку 2020 валюта почала зростати в ціні. Курс долара на сьогодніЧернівці складає 27.20 гривень.

Найвигідніший обмін долар-гривня в Чернівцях

купити долар ЧернівціЗвертайтеся за послугами компанії Money 24, щоб:

 • зафіксувати курс долар Чернівці онлайн;
 • провести транзакцію грошових коштів за кордон;
 • вивчити аналітику і динаміку гривня долар Чернівці з використанням графічних даних;
 • дізнатися останні економічні та фінансові новини, від яких залежить валютний курс.

У компанії Money 24 обмін долара Чернівці завжди вигідний і безпечний. Регулярно користуючись нашими послугами, можна отримати приємну знижку.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ