Курс обміну Євро / Долар США в Чернівцях на сьогодні
Купівля
1.1850
Продаж
1.1960
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс обміну Євро / Долар США в Чернівцях на сьогодні

Вигідний курс євро до долара та обмін – Money 24 Чернівці

Вивчати й аналізувати курс євро до долара дуже цікаво, адже тут присутні дві найпопулярніші і сильні світові валюти. Їх використовують для зберігання банківських депозитів, особистих заощаджень, оплати міжнародних поставок, інвестування і навіть зберігання державних резервів.

Необхідно дізнатися більше подробиць про котирування EUR/USD, якщо ви плануєте поїздку, торгуєте на біржах або займаєтеся бізнесом на міжнародному рівні. Ми рекомендуємо заздалегідь міняти гроші в компанії Money 24 в Чернівцях, щоб звести до мінімуму втрату на курсовій різниці. Давайте детально розглянемо співвідношення євро-долар, щоб вміти прогнозувати коливання.

Фактори, що впливають на курс EUR/USD в Чернівцях

курс євро до долараВ першу чергу, курс долара до євро залежить від економічного становища країн Євросоюзу і Сполучених Штатів. Він може змінюватися через:

 • Рівень зайнятості населення;
 • Динаміку ВВП і ВНП;
 • Зовнішні боргові зобов’язання;
 • Поточну та прогнозовану інфляцію;
 • Фінансове положення великих транснаціональних компаній;
 • Сальдо платіжного балансу;
 • Ситуацію на ринку нерухомості.

Також простежується деякий взаємозв’язок долара і євро з грошовими знаками інших держав. Наприклад, візьмемо японську ієну. Коли японська валюта падає в ціні, USD та EUR, навпаки, дорожчають. У них обернено пропорційна кореляція.

Додатково курс євро до долара на сьогодні в Чернівцях можуть регулювати Європейський Центральний банк і Федеральна Резервна Система. Їх основна мета – не допустити сильних коливань, які можуть з’явиться через різні зовнішні чинники, наприклад, політику й економіку. У такій ситуації змінюються облікові ставки, проводяться інтервенції, регулюються зовнішні торговельні операції і валютні угоди, змінюються резервні вимоги, проводиться емісія грошової маси.

Курс євро до долара: особливості та трейдинг

Співвідношення євро до долара користується великою популярністю в рамках міжнародного валютного ринку. Це пов’язано з тим, що:
курс долара до євро

 1. Обидві грошові одиниці відносяться до міжнародних. Вони завжди ліквідні, на них існує постійно високий попит;
 2. Дані валюти викликають довіру серед населення: з психологічної точки зору з ними працювати простіше в порівнянні з тими, які зустрічаються рідко;
 3. Динаміку котирування досить просто передбачати, завдяки чому вона підходить для початківців трейдерів.

Найбільш інтенсивні скачки курсу EUR/USD відбуваються на середині Американських торгів, а також в період між Європейською і Тихоокеанської сесією. Напрямок руху даного співвідношення змінюється двічі за день. Наприклад, якщо у вечірній час курс збільшувався, то зранку він буде падати.

Щоб аналізувати крос курс євро до долара і робити прогнози на майбутнє, потрібно користуватися інструментами технічного аналізу. Математичний метод допоможе передбачити коливання з високою точністю, тому що різких стрибків зазвичай не буває. Торгувати котируванням – значить убезпечити себе від ризику.

Але й фундаментальний аналіз не варто списувати з рахунків. Дуже важливо знати, які події відбуваються в США і Єврозоні, щоб спрогнозувати коливання.

Найвигідніший курс долара до євро в Чернівцях – Money 24

Якщо вам потрібно конвертувати долари в євро або навпаки, користуйтеся послугами відділення Money 24 в Чернівцях. Ми пропонуємо:

 • Розрахувати актуальний курс долара до євро на калькуляторі в режимі онлайн;
 • Заздалегідь зафіксувати вигідну ціну валют для обміну;
 • Детально вивчити динаміку EUR/USD для складання прогнозів.

В обмінному пункті Money 24 в Чернівцях ми гарантуємо вам повну безпеку при обміні та проведенні інших фінансових операцій. Стаючи нашим постійним клієнтом, ви отримаєте вигідну знижку.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ