1

Курс ліри Чернівці | Продаж ліри в Чернівцях

Купівля
2.0000
Продаж
2.7500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1180 1.1270
GBP/USD 1.3160 1.3300
USD/RUB 73.9500 76.8500
EUR/RUB 82.7200 86.2500
USD/PLN 3.8500 3.9700
EUR/PLN 4.5300 4.6300
Графік змін Курс ліри Чернівці | Продаж ліри в Чернівцях

Курс турецької ліри та вигідний обмін в Чернівцях від Money 24

Ліра – офіційна грошова одиниця Туреччини, введена в обіг в 1923 році. Курс ліри у Чернівцях встановлено як плаваючий, тому на валюту впливають різні ринкові фактори. Багато українців розглядають Туреччину як ідеальне місце для відпочинку. Перш ніж поїхати туди, рекомендується зробити обмін TRY/UAH, щоб курс був найбільш вигідним. Також вам можуть знадобитися послуги Money 24, якщо ви співпрацюєте з турецькими партнерами, збираєтеся купити там нерухомість, переїхати або направити туди інвестиції.

Фактори, що впливають на курс ліри в Чернівцях

Курс гривня ліра в Чернівцях залежить від:продати ліри Чернівці

  1. Переміщення валютних мас. Так як в Туреччині дуже розвинена інфраструктура туризму, а основний приплив мандрівників і відпочиваючих припадає на теплу пору року, саме в цей період виникає підвищений попит на місцеві гроші, і курс ліри в обмінних пунктах Чернівців зростає.
  2. Політичних взаємин. І в України, і у Туреччини на даний момент існують зовнішньополітичні конфлікти, які негативно позначаються на вартісному співвідношенні двох валют.
  3. Дій Центральних банків. Державні органи всіма силами намагаються зберігати стабільний курс ліра гривня. Шляхом зміни облікових ставок і умов кредитування, інтервенцій та інших інструментів монетарної політики вони досягають поставленої мети.

Також курс ліри в обмінниках Чернівців залежить від економіки двох країн. Найбільший вплив на котирування надає ВВП і зовнішній борг, інфляція і безробіття, суверенний кредитний рейтинг і торгівельний баланс.

Турецька ліра: особливості та динаміка

купити ліри ЧернівціЗ моменту появи курс турецьких лір у Чернівцях був прив’язаний до цінних металів: золота та срібла. Потім була невдала спроба прив’язати валюту до фунту стерлінгів і французького франку. Але після приєднання Туреччини до Міжнародного валютного фонду місцеві гроші стали залежні від американських доларів.

Кожна купюра TRY має різні розміри: чим більше номінал, тим більше ширина і довжина банкноти.

Всі купюри пофарбовані в різні відтінки і надійно захищені від підробок завдяки голографічним стрічкам, водяному знаку, опуклим цифрам і надписам.

З початку 2018 року курс турецької ліри у Чернівцях почав коливатися досить різко. У січні 1 TRY коштував приблизно 7 UAH, і це була максимальна ціна, якщо аналізувати кілька минулих років.

Аж до вересня 2018 року турецька грошова одиниця падала в ціні і досягла мінімуму, коли 1 TRY можна було купити за 4,5 UAH. З того моменту і по сьогоднішній день зберігається більш-менш стабільна ситуація в даній валютній парі.

В останні декілька місяців TRY почав дешевшати. Зараз пропонується купити ліри у Чернівцях за 3,75 гривень.

 

Money 24 – обмін гривня-ліра в Чернівцях

курс ліри в обмінних пунктах Чернівців

Щоб купити або продати ліри у Чернівцях швидко і безпечно, найкраще користуватися послугами Money 24. У нас можна:

  • подивитися актуальну динаміку валютної пари на графіку, щоб спрогнозувати подальші коливання;
  • провести операції з електронними валютами;
  • зафіксувати курс ліри до гривні онлайн, щоб в наступні 30 хвилин дістатися до обмінного пункту і зробити конвертацію;
  • скористатися калькулятором для прорахунку великих сум, перш ніж здійснити продаж ліри у Чернівцях;
  • почитати свіжі новини, подивитися крос-курси іноземних валют, замовити переказ грошових коштів по Україні та іншим країнам.

Якщо ви робите обмін значної суми грошей, ми з радістю надаємо супровід до транспортного засобу, щоб забезпечити максимальну безпеку. Для постійних клієнтів, які регулярно здійснюють обмін ліри у Чернівцях в пункті Money 24, діють знижки та пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Чернівці, вул. Кобилянської, 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ