1

Курс обміну Шведська крона / Гривня в Чернівцях на сьогодні

Купівля
2.7000
Продаж
3.1000
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1180 1.1270
GBP/USD 1.3160 1.3300
USD/RUB 73.9500 76.8500
EUR/RUB 82.7200 86.2500
USD/PLN 3.8500 3.9700
EUR/PLN 4.5300 4.6300
Графік змін Курс обміну Шведська крона / Гривня в Чернівцях на сьогодні

Обмін шведської крони за вигідним курсом від Money 24 в Чернівцях

Дізнаватися курс шведської крони Чернівці до гривні – це необхідність, якщо ви збираєтеся в подорож по Швеції. Інформація також стане в нагоді тим, хто перебуває в міжнародних торгівельних відносинах з цією країною або збирається направити туди інвестиційні кошти. Щоб звести втрати на курсовій різниці до мінімуму, пропонуємо ознайомитися з відмінними характеристиками котирування SEK/UAH.

Курс крони в Чернівцях: причини коливань

купити шведські крони Чернівці

Крона є вільно конвертованою валютою з плаваючим курсом. Вона входить до складу міжнародної системи розрахунків для держав-членів Міжнародного Валютного Фонду. На FOREX дана грошова одиниця не користується великою популярністю, але деякі трейдери-професіонали та аматори можуть успішно продати та купити шведську крону Чернівці.

Курс шведська крона гривня Чернівці залежить від:

  1. Макроекономічних індикаторів Прибалтійських країн. Це пояснюється тим, що Швеція є одним з найбільших інвесторів держав Прибалтики.
  2. Економічних показників Швеції і України. Котирування гривня Шведська крона Чернівці залежить від динаміки ВВП, державних боргових зобов’язань, обсягів промислового виробництва і роздрібних продажів, платіжного балансу, рівня зайнятості та показників інфляції.
  3. Суверенного рейтингу (кредитоспроможності) Швеції.

На сьогоднішній день купити шведські крони Чернівці пропонується за 2.70 гривень. Проаналізувавши динаміку за останній рік, можна зробити висновок, що котирування SEK/UAH не відрізняється високою волатильністю.

Валюта Швеції: цікаві факти

курс шведської крони Чернівці

Шведська крона з’явилася на початку 1870-х років, як раз тоді, коли був створений Скандинавський валютний союз. До його складу, крім Швеції, увійшли Норвегія і Данія.

У всіх трьох країнах використовували одну валюту – крону, що в перекладі означає «корона». Курс шведської крони в обмінниках Чернівців на той момент прив’язувався до золотого стандарту.

На початку 1980-х років в країні стався «Великий вибух» – різкий спад економіки, тому курс шведської крони в обмінних пунктах Чернівців піддався девальвації. Це стало своєрідним поштовхом, посприяв подальшому економічному розвитку Швеції.

На деяких монетах донині зображується символ корони, а банкноти прикрашають особистості, які зіграли важливу роль в історії, місцеві пейзажі або пам’ятки.

 

В державі відсутній розмін, тому вартість товарів округляється в більшу або меншу сторону. Національною валютою Швеції вважається крона, але товари та послуги в більшості міст можна оплачувати в євро.

Вигідний обмін шведських крон – Money 24 Чернівці

Знайти привабливий курс, щоб здійснити купівлю та продаж шведської крони Чернівці – не така проста задача, як може здатися на перший погляд. У великих банках потрібно платити грабіжницькі відсотки за операцію, а на чорному ринку ризики зростають в рази.

курс шведської крони в обмінниках Чернівців

Рекомендуємо звернутися до пункту Money 24. Крім безпечного обміну і вигідних ставок, ми пропонуємо:

  • Переглянути дані для детального аналізу. На графіках зображується динаміка зростання і падіння вартості самих затребуваних грошових одиниць світу. Для зручного перегляду, прогнозування та оцінювання ринкової ситуації ви можете самостійно вибрати проміжок часу для показу.
  • Скористатися розширеними функціями системи. Ви можете вивчити крос-курси валют. Також скористуйтеся конвертером перед тим, як продати шведську крону Чернівці.
  • Заощадити. Зафіксуйте вигідний курс онлайн за допомогою електронної заявки. Станьте постійним клієнтом Money 24 та отримайте приємну знижку.

Найвигідніший та найбезпечніший обмін шведської крони Чернівці шукайте в компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Чернівці, вул. Кобилянської, 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ