1

Курс злотого Чернівці | Обмін злотих в Чернівцях

Купівля
6.4100
Продаж
6.5000
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1180 1.1270
GBP/USD 1.3160 1.3300
USD/RUB 73.9500 76.8500
EUR/RUB 82.7200 86.2500
USD/PLN 3.8500 3.9700
EUR/PLN 4.5300 4.6300
Графік змін Курс злотого Чернівці | Обмін злотих в Чернівцях

Вигідний курс злотого до гривні та безпечний обмін – Money 24 Чернівці

Серед усіх країн Євросоюзу Польща в останні роки демонструє найкращі показники розвитку. Все більша кількість українців хочуть відправитися туди, щоб мандрувати, вчитися або заробляти. Для цього обов’язково потрібно дізнатись курс злотого Чернівці та заздалегідь обміняти гроші. Також між Україною і Польщею ведеться активна торгівля та інвестування. Якщо вам потрібно зробити обмін, варто подивитися актуальний курс злотого в обмінниках Чернівців і вибрати краще місце для конвертації – компанію Money 24.

Фактори, які впливають на курс PLN/UAH

Економічне положення Польщі та України – один з найважливіших факторів, що впливають на курс гривня злотий Чернівці. Щоб проводити аналіз котирування, потрібно брати до уваги наступні показники: ВВП, державні боргові зобов’язання, платіжний баланс, індекс споживчих цін, співвідношення зайнятих до безробітних, обсяги промислового виробництва.

гривня злотий ЧернівціІншими важливими факторами впливу на курс злотого до гривні Чернівці є:

  • Ситуація на польському фінансовому ринку. Курс валют злотий Чернівці зростає або падає в залежності від того, скільки кредитних коштів та інших зобов’язань за позиками видається населенню.
  • Центральні банки. Їх політика спрямована на регулювання вартості місцевих грошей. Щоб підтримувати курс гривня злоті Чернівці на одному рівні, Центральні банки користуються різними фінансово-кредитними інструментами і впливають на ринкову ситуацію.
  • Рух грошових мас. Багато українців їздять до Польщі на тимчасові заробітки, а потім привозять валюту назад. Тому обсяги ввезеної і вивезеної грошової маси безпосередньо впливають на курс злоті гривня Чернівці.
  • Валютні спекуляції. На вартості PLN спекулюють багато гравців міжнародного валютного ринку для максимізації доходів. Це може вплинути на курс валют Чернівці злоті в короткостроковій перспективі.

Також курс злотого в обмінних пунктах Чернівців знаходиться під впливом польської галузі торгівлі товарами і послугами, тому що більша частка прибутку в державний бюджет надходить саме з цієї сфери.

Особливості курсу польського злотого

курс злотого в обмінних пунктах ЧернівцівЕмісія грошових коштів і оголошення офіційного курсу – обов’язки Національного банку Польщі.

Якщо порівнювати валюту Польщі з грошовими одиницями інших країн, курс польських злотих Чернівці відрізняється найбільшим показником стабільності.

До кожної річниці важливої ​​історичної події уряд випускає незвичайні серії цінних монет і купюр.

Встановлено плаваючий курс польського злотого Чернівці. У світовій системі фінансів валюті не відводять ключову роль, але на міжнародному валютному ринку їм торгують досить активно.

Котирування з участю PLN відносяться до екзотичних, проте дозволяють добре заробляти в короткостроковому періоді.

Щоб вигідно продати або купити злотий Чернівці, потрібно володіти навичками фундаментального і технічного аналізу, відстежувати важливі новини з Польщі та ЄС.

 

Money 24 – обмін злотих в Чернівцях за вигідним курсом

курс злотих ЧернівціВигідно купити або продати злотий Чернівці найкраще в Money 24, тому що не всі фінансові установи працюють з валютою Польщі або потребують попереднього замовлення. Ми пропонуємо:

  1. Зафіксувати курс злотих Чернівці онлайн перед відвідуванням обмінного пункту;
  2. Прорахувати курс PLN/UAH за допомогою калькулятору, ознайомитися з крос-курсами і динамікою іноземних валют;
  3. Почитати актуальні новини з фінансово-економічної галузі;
  4. Здійснити найвигідніший обмін злотих Чернівці з гарантією безпеки.

Якщо потрібна купівля чи продаж злотих Чернівці, завжди звертайтеся до послуг компанії Money 24. Постійним клієнтам гарантовані знижки.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Чернівці, вул. Кобилянської, 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ