Курс обміну Шекель / Гривня в Чернівцях на сьогодні
Купівля
7.7500
Продаж
8.3000
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс обміну Шекель / Гривня в Чернівцях на сьогодні

Money 24 – вигідний курс ізраїльського шекеля та обмін в Чернівцях

Ізраїль – це невелика країна, яка активно розвивається. Багато українців вважають цю державу привабливою для міграції, заробітку грошей, отримання освіти і подорожей. Крім того, шекель часто бере участь в торгах на міжнародному валютному ринку. Якщо ви збираєтеся обмінювати валюту, обов’язково варто дізнатися актуальний курс шекеля Чернівці та інші особливості котирування ILS/UAH.

Фактори, які впливають на курс шекеля в Чернівцях

купити шекель Чернівці

Існує три основні чинники, що впливають на курс гривня шекель Чернівці:

  1. Банківські інтервенції. Центральний банк Ізраїлю і Національний банк України намагаються створити умови, щоб стабілізувати курс шекеля в обмінних пунктах Чернівців. Вони можуть контролювати їх вартість за допомогою кредитної політики, облікових ставок і емісії грошової маси.
  2. Політична ситуація. Обидві країни зараз перебувають у напруженому політичному становищі, так як мають конфлікти з іншими країнами. Це негативно впливає на вартість гривня шекелі Чернівці.
  3. Валютні спекуляції. Якщо великі біржові гравці торгують валютними парами за участю ILS, вони можуть тимчасово підвищити або знизити курс ізраїльського шекеля Чернівці за допомогою покупки або продажу котирувань.

Також на курс шекель гривня Чернівці впливають економічні фактори. Сюди слід включити приріст ВВП, скорочення державного боргу, зменшення інфляції та безробіття, позитивне сальдо платіжного балансу. При таких обставинах курс ILS/UAH зміцнюється.

Гривня/шекель: особливості валютної пари

курс шекеля в обмінних пунктах Чернівців

Україна і Ізраїль досить тісно пов’язані один з одним, тому шекелі гривня Чернівці – це котирування, що складається з валют дружніх країн. Більш ніж півмільйона наших співвітчизників проживають на території Ізраїлю, і це число з кожним роком зростає. Ізраїльські підприємці досить активно інвестують великі грошові суми в український бізнес і нерідко відкривають в Україні філії своїх підприємств.

Також курс ізраїльських шекелів Чернівці має велике значення для мігрантів, які переїхали в Ізраїль з метою заробітків або на постійне місце проживання. Їм потрібно регулярно здійснювати обмін валют, щоб відправити грошові кошти додому, де залишилися родичі.

 

Між Ізраїлем і Україною ведеться активна торгівля. Тим, хто працює на імпорт або на експорт, обов’язково потрібно відстежувати курс шекеля в обмінниках Чернівців. З нашої держави до Ізраїлю поставляються недорогоцінні метали, обладнання для машин і електроніки, продукти сільськогосподарської промисловості. Натомість Україна отримує паливо, хімічну продукцію, ядерні реактори, пластик і багато інших товарів.

Вигідний обмін ILS/UAH від компанії Money 24 в Чернівцях

Щоб продати або купити шекель Чернівці, не варто звертатися на чорний ринок, адже ви ризикуєте власною безпекою. Обмін в банку – також не найкраща ідея, адже курс зазвичай невигідний. Крім того, більшість банків взагалі не працюють з цією валютою.

курс шекеля Чернівці

Рекомендуємо скористатися послугами Money 24, тому що ви:

  • Витрачаєте мінімум часу. Обмінний пункт Money 24 дуже зручно розташований в Чернівцях. Туди легко добиратися і на особистому, і на громадському транспорті. Перед конвертацією валют можна скористатися унікальною послугою – зафіксувати курс шекелів Чернівці онлайн.
  • Насолоджуєтеся багатофункціональним онлайн-сервісом. Заходьте на сайт і користуйтеся калькулятором, вивчайте крос-курси і динаміку валютних пар на графіках, щоб вигідно продати шекель Чернівці.
  • Залишаєтеся в курсі останніх новин. На нашому сайті регулярно публікуються статті про останні події з фінансової, економічної та політичної сфери, які можуть безпосередньо впливати на купівлю та продаж шекелів Чернівці.

Якщо потрібен обмін шекелів Чернівці на привабливих умовах – двері компанії Money 24 завжди для вас відкриті.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ