1

Курс обміну Угорський форинт / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Купівля
0.0750
Продаж
0.0850
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1180 1.1270
GBP/USD 1.3160 1.3300
USD/RUB 73.9500 76.8500
EUR/RUB 82.7200 86.2500
USD/PLN 3.8500 3.9700
EUR/PLN 4.5300 4.6300
Графік змін Курс обміну Угорський форинт / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Money 24 – кращий курс угорського форинта та обмін в Чернівцях

Форинт став офіційною грошовою одиницею Угорщини в 1946 році, коли попередня національна валюта зазнала гіперінфляції. На сьогоднішній день курс форинта в Чернівцях необхідно дізнаватися, щоб проводити платіжні операції між резидентами України і Угорщини, направляти інвестиції за кордон і торгувати на біржах. Також котируванням HUF/UAH активно цікавляться туристи і мігранти, тому пропонуємо розглянути всі особливості цієї валютної пари.

Причини змін курсу HUF/UAH у Чернівцях

Курс валют форинта до гривні в Чернівцях встановлюється на кількох рівнях. В першу чергу, він формується на світовій валютній біржі шляхом співвідношення попиту і пропозиції. Офіційний курс встановлюється Угорським Центральним банком, після чого інші банки формують свої пропозиції щодо купівлі/продажу HUF.

купити угорський форинт у Чернівцях

На курс гривні до форинту у Чернівцях впливає:

  1. Економічне становище. При позитивній динаміці ВВП, скороченні зовнішнього боргу і бюджетного дефіциту, зменшенні темпів інфляції та рівня безробіття, а також позитивному сальдо торгового балансу курс угорського форинта в Чернівцях зміцнюється.
  2. Фінансово-політична стабільність. Якщо в країну мало інвестують, відбуваються зміни в законодавстві, а зовнішні зв’язки порушені політичними конфліктами, HUF дешевшає.
  3. Грошово-кредитна політика. Центральний банк впливає на курс форинта в обмінних пунктах Чернівців, так як повинен підтримувати його на одному рівні. Стабілізувати ціну місцевих грошей можна за допомогою валютних інтервенцій, емісії грошей, валютного контролю і регулювання облікової ставки.

Також курс форинта в обмінниках Чернівців залежить від активності промислового виробництва в Угорщині, велика частина якого поставляється на експорт. За рахунок цього країна тривалий час підтримувала стабільний курс національного грошового знаку. Однак криза 2008-2009 років негативно позначилася на місцевій валюті. Вона девальвувала і досі не повернулася до колишніх позицій.

Особливості та динаміка угорського форинту

За останні три роки валюта Угорщини відрізнялася стабільністю, за винятком одного випадку. До серпня 2018 року ціна поступово збільшувалася й досягла позначки в 10.56 гривень за 1 HUF. Але наступного місяця вона різко впала до 0.10 UAH. Потім знову спостерігався невеликий ріст до 0.60 UAH, але у лютому 2019 року валюта повернулась на попередню позицію. З того моменту вартість грошової одиниці Угорщини тримається на одному рівні. Зараз пропонується купити форинт в Чернівцях за 0.08 гривень.

Угорський форинт – екзотична валюта, якою не дуже активно торгують на міжнародній біржі. Однак деякі трейдери вважають за краще торгувати котируваннями USD/HUF, RUB/HUF для отримання прибутку. Тому купівля та продаж форинта у Чернівцях на FOREX відбувається регулярно.

Волатильність грошової одиниці середня, тому заробляти можна і в короткостроковому, і в довгостроковому періоді.

Обмін форинта в Чернівцях за вигідним курсом – Money 24

Купити форинт у ЧернівцяхЯкщо ви шукайте, де вигідно купити або продати форинт в Чернівцях, компанія Money 24 – це те, що потрібно. Ми пропонуємо масу корисних послуг.

Ви можете:

  • подивитися котирування HUF/UAH в динаміці, бо графічні дані краще засвоюються і дозволяють ретельно аналізувати інформацію;
  • створити електронну заявку на обмін форинта у Чернівцях і зафіксувати курс на півгодини;
  • замовити грошовий переказ по містах України або в будь-яку іншу країну;
  • зробити обмін гуртом і в роздріб, отримати знижку постійного клієнта.

Продати та купити форинти в Чернівцях – це швидко, просто і безпечно, якщо ви користуєтеся послугами компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Чернівці, вул. Кобилянської, 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ