Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу HUF / UAH

Money 24 – кращий курс угорського форинта та обмін в Чернівцях

Форинт став офіційною грошовою одиницею Угорщини в 1946 році, коли попередня національна валюта зазнала гіперінфляції. На сьогоднішній день курс форинта в Чернівцях необхідно дізнаватися, щоб проводити платіжні операції між резидентами України і Угорщини, направляти інвестиції за кордон і торгувати на біржах. Також котируванням HUF/UAH активно цікавляться туристи і мігранти, тому пропонуємо розглянути всі особливості цієї валютної пари.

Причини змін курсу HUF/UAH у Чернівцях

Курс валют форинта до гривні (Чернівці) встановлюється на кількох рівнях. В першу чергу, він формується на світовій валютній біржі шляхом співвідношення попиту і пропозиції. Офіційний курс встановлюється Угорським Центральним банком, після чого інші банки формують свої пропозиції щодо купівлі/продажу HUF.
На курс гривні до форинту у Чернівцях впливає:

  1. Економічне становище. При позитивній динаміці ВВП, скороченні зовнішнього боргу і бюджетного дефіциту, зменшенні темпів інфляції та рівня безробіття, а також позитивному сальдо торгового балансу курс угорського форинта (Чернівці) зміцнюється.
  2. Фінансово-політична стабільність. Якщо в країну мало інвестують, відбуваються зміни в законодавстві, а зовнішні зв’язки порушені політичними конфліктами, HUF дешевшає.
  3. Грошово-кредитна політика. Центральний банк впливає на курс форинта в обмінних пунктах Чернівців, так як повинен підтримувати його на одному рівні. Стабілізувати ціну місцевих грошей можна за допомогою валютних інтервенцій, емісії грошей, валютного контролю і регулювання облікової ставки.

купити угорський форинт у Чернывцях
Також курс форинта в обмінниках Чернівців залежить від активності промислового виробництва в Угорщині, велика частина якого поставляється на експорт. За рахунок цього країна тривалий час підтримувала стабільний курс національного грошового знаку. Однак криза 2008-2009 років негативно позначилася на місцевій валюті. Вона девальвувала і досі не повернулася до колишніх позицій.

Особливості та динаміка угорського форинту

За останні три роки валюта Угорщини відрізнялася стабільністю, за винятком одного випадку. До серпня 2018 року ціна поступово збільшувалася й досягла позначки в 10.56 гривень за 1 HUF. Але наступного місяця вона різко впала до 0.10 UAH. Потім знову спостерігався невеликий ріст до 0.60 UAH, але у лютому 2019 року валюта повернулась на попередню позицію. З того моменту вартість грошової одиниці Угорщини тримається на одному рівні. Зараз пропонується купити форинт в Чернівцях за 0.08 гривень.
Угорський форинт – екзотична валюта, якою не дуже активно торгують на міжнародній біржі. Однак деякі трейдери вважають за краще торгувати котируваннями USD/HUF, RUB/HUF для отримання прибутку. Тому купівля та продаж форинта у Чернівцях на FOREX відбувається регулярно. Волатильність грошової одиниці середня, тому заробляти можна і в короткостроковому, і в довгостроковому періоді.

Обмін форинта в Чернівцях за вигідним курсом – Money 24

Якщо ви шукайте, де вигідно купити або продати форинт (Чернівці), компанія Money 24 – це те, що потрібно. Ми пропонуємо масу корисних послуг. Ви можете:

  • подивитися котирування HUF/UAH в динаміці, бо графічні дані краще засвоюються і дозволяють ретельно аналізувати інформацію
  • створити електронну заявку на обмін форинта у Чернівцях і зафіксувати курс на півгодини;
  • замовити грошовий переказ по містах України або в будь-яку іншу країну;
  • зробити обмін гуртом і в роздріб, отримати знижку постійного клієнта.

Купити форинт у ЧернівцяхПродати та купити форинти в Чернівцях – це швидко, просто і безпечно, якщо ви користуєтеся послугами компанії Money 24.

Послуги від Money24

Ми працюємо для вас. Наша компанія надає найбільший перелік послуг на ринку торгівлі валютами і дорогоцінними металами. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов`язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Як проїхати

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний