Курс обміну Гонконгський долар / Гривня у Чернівцях MONEY 24
Купівля
2.9000
Продаж
3.5500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс обміну Гонконгський долар / Гривня у Чернівцях MONEY 24

Гонконгський долар – найвигідніший курс та обмін в Чернівцях від MONEY 24

Гонконгський долар – нетипова валюта, що належить країні, яка входить до складу Китайської Народної Республіки. Однак Гонконгу надана автономія щодо ведення монетарної політики, і в державі є окремий Центральний банк. В Азії грошова одиниця знаходиться на третьому місці за обсягами обігу, а на міжнародному валютному ринку займає восьме місце за кількістю угод. Компанія Money 24 пропонує дізнатися більше про курс гонконгського долара у Чернівцях та його особливості, а наприкінці зробити вигідний обмін.

Фактори, що впливають на курс HKD/UAH в Чернівцях

купити гонконгський долар у ЧернівцяхКурс гонконгського долара в обмінних пунктах Чернівців встановлюється відповідно до монетарної політики Валютного управління, який виконує функцію ЦБ. За допомогою інструментів грошово-кредитної політики даний орган підтримує вартість національних грошей на одному рівні. Але й прив’язка гонконгського долара до американської валюти позначається. Країна не має права випускати в обіг більше коштів, ніж є в наявності в доларах США. Відповідно, курс гонконгського долара в обмінниках Чернівців тісно пов’язаний з USD, через що його динаміка завжди стабільна.
Також на котирування гривня гонконгський долар у Чернівцях впливають економічні показники:

 • рівень інфляції;
 • валовий внутрішній продукт;
 • торговельний і платіжний баланс;
 • індекс ділової активності;
 • співвідношення зайнятого і незайнятого населення;
 • обсяги промислового виробництва.

На даний момент купити гонконгський долар (Чернівці) пропонується за 3.18 гривень. За допомогою калькулятора на сайті Money 24 ви зможете розрахувати будь-яку необхідну суму для подальшого обміну.

Гонконгський долар: трейдинг та особливості

Китайська Народна Республіка поступово виводить юань на міжнародну арену, дозволяючи створювати офшорні накопичення і торгувати на біржах. Держава прагне зробити з юаня третю світову валюту, як американський долар або євро. Якщо це вдасться, гонконгський долар стане застарілою грошовою одиницею і повністю зникне з обігу.
Грошовий знак Гонконгу не рахується пристосованим для валютних торгів, так як у нього низький рівень волатильності. Отримати вигоду купівлю або продаж гонконгського долара в Чернівцях можуть лише великі транснаціональні компанії і банківські установи, так як вони мають найпотужнішу техніку, яка вловлює мінімальні курсові стрибки. Для приватних трейдерів валюта не вважається привабливою. Найчастіше вона використовується для укладання бізнес-угод і торгівлі «керрі-трейд».
Гонконг пропонує вкрай низьку базову процентну ставку, що дозволяє заробляти на міжнародних угодах. Для цього спекулянти купують боргові зобов’язання в гонконгської валюті за низькою ціною, а потім змінюють їх на високоприбуткові боргові зобов’язання в інших азіатських країнах.

Money 24 – обмін гонконгського долару в Чернівцях

гонконгський долар у Чернівцях
Гонконгський долар – це валюта, що рідко зустрічається на території України. Далеко не кожен банк або навіть учасник чорного ринку здатний запропонувати обмін гонконгського долара у Чернівцях. Але якщо вона потрібна вам для подорожей або торгівлі, звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо:

 • Міняти гроші за фіксованим курсом за допомогою електронної заявки;
 • Робити грошові перекази по світу з мінімальною комісією;
 • Використовувати конвертер гонконгського долару до гривні у Чернівцях, дивитись крос-курси;
 • Проводити операції з електронними грошима;
 • Аналізувати графік руху HKD/UAH для складання прогнозів.

Якщо потрібно вигідно купити або продати гонконгський долар у Чернівцях, завітайте у обмінний пункт Money 24 та отримайте знижку постійного клієнта.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ