Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу HKD / UAH

Гонконгський долар – найвигідніший курс та обмін в Чернівцях від Money 24

Гонконгський долар – нетипова валюта, що належить країні, яка входить до складу Китайської Народної Республіки. Однак Гонконгу надана автономія щодо ведення монетарної політики, і в державі є окремий Центральний банк. В Азії грошова одиниця знаходиться на третьому місці за обсягами обігу, а на міжнародному валютному ринку займає восьме місце за кількістю угод. Компанія Money 24 пропонує дізнатися більше про курс гонконгського долара у Чернівцях та його особливості, а наприкінці зробити вигідний обмін.

купити гонконгський долар у Чернівцях

Фактори, що впливають на курс HKD/UAH в Чернівцях

Курс гонконгського долара в обмінних пунктах Чернівців встановлюється відповідно до монетарної політики Валютного управління, який виконує функцію ЦБ. За допомогою інструментів грошово-кредитної політики даний орган підтримує вартість національних грошей на одному рівні. Але й прив’язка гонконгського долара до американської валюти позначається. Країна не має права випускати в обіг більше коштів, ніж є в наявності в доларах США. Відповідно, курс гонконгського долара в обмінниках Чернівців тісно пов’язаний з USD, через що його динаміка завжди стабільна.
Також на котирування гривня гонконгський долар у Чернівцях впливають економічні показники:

 • рівень інфляції;
 • валовий внутрішній продукт;
 • торговельний і платіжний баланс;
 • індекс ділової активності;
 • співвідношення зайнятого і незайнятого населення;
 • обсяги промислового виробництва.

На даний момент купити гонконгський долар (Чернівці) пропонується за 3.18 гривень. За допомогою калькулятора на сайті Money 24 ви зможете розрахувати будь-яку необхідну суму для подальшого обміну.

Гонконгський долар: трейдинг та особливості

Китайська Народна Республіка поступово виводить юань на міжнародну арену, дозволяючи створювати офшорні накопичення і торгувати на біржах. Держава прагне зробити з юаня третю світову валюту, як американський долар або євро. Якщо це вдасться, гонконгський долар стане застарілою грошовою одиницею і повністю зникне з обігу.
Грошовий знак Гонконгу не рахується пристосованим для валютних торгів, так як у нього низький рівень волатильності. Отримати вигоду купівлю або продаж гонконгського долара в Чернівцях можуть лише великі транснаціональні компанії і банківські установи, так як вони мають найпотужнішу техніку, яка вловлює мінімальні курсові стрибки. Для приватних трейдерів валюта не вважається привабливою. Найчастіше вона використовується для укладання бізнес-угод і торгівлі «керрі-трейд».
Гонконг пропонує вкрай низьку базову процентну ставку, що дозволяє заробляти на міжнародних угодах. Для цього спекулянти купують боргові зобов’язання в гонконгської валюті за низькою ціною, а потім змінюють їх на високоприбуткові боргові зобов’язання в інших азіатських країнах.

гонконгський долар у Чернівцях

Money 24 – обмін гонконгського долару в Чернівцях

Гонконгський долар – це валюта, що рідко зустрічається на території України. Далеко не кожен банк або навіть учасник чорного ринку здатний запропонувати обмін гонконгського долара у Чернівцях. Але якщо вона потрібна вам для подорожей або торгівлі, звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо:

 • Міняти гроші за фіксованим курсом за допомогою електронної заявки;
 • Робити грошові перекази по світу з мінімальною комісією;
 • Використовувати конвертер гонконгського долару до гривні у Чернівцях, дивитись крос-курси;
 • Проводити операції з електронними грошима;
 • Аналізувати графік руху HKD/UAH для складання прогнозів.

Якщо потрібно вигідно купити або продати гонконгський долар у Чернівцях, завітайте у обмінний пункт Money 24 та отримайте знижку постійного клієнта.

Послуги від Money24

Ми працюємо для вас. Наша компанія надає найбільший перелік послуг на ринку торгівлі валютами і дорогоцінними металами. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов`язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Як проїхати

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний