1

Курс обміну Фунт Стерлінгів / Гривня в Чернівцях на сьогодні

Купівля
35.5000
Продаж
36.2500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1180 1.1270
GBP/USD 1.3160 1.3300
USD/RUB 73.9500 76.8500
EUR/RUB 82.7200 86.2500
USD/PLN 3.8500 3.9700
EUR/PLN 4.5300 4.6300
Графік змін Курс обміну Фунт Стерлінгів / Гривня в Чернівцях на сьогодні

Money 24 – обмін британських фунтів в Чернівцях за вигідним курсом

Великобританія входить до переліку найбільших європейських країн з сильною економікою, тому курс фунта Чернівці по відношенню до гривні практично ніколи не демонструє різкі коливання. Дізнаватися про особливості співвідношення цих грошових одиниць актуально для туристів, трудових мігрантів, підприємців, чий бізнес пов’язаний з міжнародними транзакціями, а також трейдерів, які спекулюють GBP на FOREX.

Курс гривня-фунт: особливості формування

Курс фунта в обмінниках Чернівців залежить від декількох чинників, а саме:

купити фунт Чернівці

  1. Цін на сировину. З усіх європейських країн Великобританію виділяють як найбільш масштабного експортера газу, тому обсяги поставок за кордон безпосередньо впливають на місцеву валюту. Також курс англійського фунта Чернівці тісно пов’язаний з вартістю барелю нафти.
  2. Політичної ситуації. Україна має нестійке політичне становище через військовий конфлікт з РФ, а Великобританія знаходиться в процесі виходу з Євросоюзу. Ці події негативно позначаються на співвідношенні GBP/UAH.
  3. Руху грошової маси. Через ввезення валюти в країну і її вивезення за кордон курс гривня фунт Чернівці може коливатися, але незначно.
  4. Попиту та пропозиції. На міжнародному валютному ринку активно торгують британської валютою. Щоб отримати прибуток, деякі учасники торгів спекулюють на курсі фунта стерлінга, через що змінюється його вартість.

Також на курс фунт гривня Чернівці впливають ключові макроекономічні показники України й Британії. До них відноситься динаміка ВВП, обсяг державного боргу, індекс споживчих цін, співвідношення зайнятого населення до безробітного, обсяги промислового виробництва і облікові ставки Центральних банків.

Фунти стерлінги: характеристики й особливості валюти

курс фунта в обмінних пунктах Чернівці Курс фунта в обмінних пунктах Чернівці встановлено як плаваючий. Він щодня оголошується Банком Англії, який також відповідає за емісію грошової маси. На основі офіційного курсу всі інші банки встановлюють вартість GBP/UAH з урахуванням внутрішньої банківської політики.

Перед тим, як купити чи продати фунт Чернівці, рекомендуємо використати конвертер на сайті Money 24.

Фунти стерлінгів часто зустрічаються в котируваннях на міжнародному валютному ринку. Найбільш часто трейдери торгують валютними парами USD/GBP та EUR/GBP.

Щоб отримувати максимальний прибуток, експерти рекомендують торгувати під час Американської або Європейської сесії. Так як волатильність котирувань середня, рекомендується відкривати позиції на покупку або продаж фунта Чернівці в короткостроковому періоді.

Британський фунт – сильна і стабільна грошова одиниця. Тому варто купити фунт Чернівці не тільки для того, щоб відправитися в подорож або розплатитися за постачання товарів з-за кордону.Щоб бути впевненим у завтрашньому дні, можна перевести власні гривневі заощадження в GBP, який за короткий проміжок часу не девальвується.

Money 24 – вигідний обмін фунтів у Чернівцях

обмін фунта Чернівці

Обмін фунта Чернівці пропонують не всі фінансові установи. В багатьох банках цю валюту потрібно замовляти заздалегідь, щоб провести конвертацію. Але якщо звернутися до послуг Money 24 у Чернівцях, такої проблеми не виникне.

Співпрацюючи з нами, ви:

  • Зберігаєте час. Зручне місце розташування обмінника Money 24 дозволяє швидко дістатися туди. У нас немає черг, вам не потрібно збирати пакет документів для обміну валюти.
  • Вивчаєте аналітику. Ви можете використовувати калькулятор, зафіксувати курс онлайн перед обміном, дізнатися свіжі економічні новини і провести фінансовий аналіз, відстеживши динаміку GBP/UAH на графіку.
  • Отримуєте бонуси. Для оптових конвертацій і постійних клієнтів у нас діє програма лояльності.

Компанія Money 24 пропонує найвигідніший курс британського фунта Чернівці та безпечні умови обміну.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Чернівці, вул. Кобилянської, 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ