1

Формування валютного курсу в банках Чернівців та обмін в Money 24

22 January 2021

Курс валют в банках Чернівців – цікава та корисна інформація для українців. Вона дозволяє слідкувати за глобальними всесвітніми тенденціями, розраховувати найкращий час для обміну грошей та вигідно зберігати власні накопичення. Пропонуємо більш детально розглянути особливості становлення курсів грошових одиниць серед чернівецьких банків та з’ясувати, де краще конвертувати валюту.

Фактори, що формують курс валют в банках Чернівців

Курси валют в банках Чернівців встановлюються, спираючись на багато ринкових факторів. Розглянемо найважливіші з них:

  1. курси валют в банках ЧернівцівЕкономічний стан. Ревальвації національної грошової одиниці сприяє зростання ВВП, зниження темпів інфляції та рівня безробіття, збільшення припливу іноземних капіталів та об’єму місцевого бюджету, підвищення індексу ділової активності та позитивне сальдо торгівельного балансу.
  2. Політична стабільність. Ускладнена політична ситуація, конфлікти та воєнні дії на міжнародній арені, зміни влади, законодавства та оподаткування провокують коливання валютних курсів.
  3. Фінансова політика. Національний банк України прагне підвищити цінність гривні по відношенню до іноземних грошових одиниць. Для цього застосовуються такі інструменти монетарної політики, як зміна облікової ставки, інтервенції, валютний контроль та обмеження в міжнародних грошових операціях.
  4. Спекуляції. Активний продаж або купівля грошової одиниці на міжнародному валютному ринку сприяє короткочасному зниженню або підвищенню її вартості.

Актуальні курси валют в банках Чернівців

З початку 2020 року спостерігається підвищення цінності національної валюти України, тому інші грошові одиниці пропонується придбати за привабливою вартістю. Наприклад, курс долару на сьогодні в Чернівцях складає 24.60 гривень, євро – 27.15 гривень, рубля – 0.39 гривень. В порівнянні з показниками минулих місяців, у поточному місяці вони покращилися. Тому зараз вдалий час для купівлі іноземних валют.

Обмін валют в Чернівцях – Money 24

курс валют ЧернівціКомпанія Money 24 в Чернівцях пропонує вигідні фінансові операції:

  • Обмін за фіксованим курсом, який встановлено на момент створення електронної заявки;
  • Грошові перекази в будь-які країни світу з мінімальною комісією;
  • Аналіз та аналітика графічних даних, дослідження динаміки котирувань та прогнозування подальших курсових коливань.

Звертайтеся в пункт обміну Money 24 у Чернівцях для вигідного обміну без ризиків та отримуйте знижку постійного клієнта.

Схожі публікації
Курс валют на чорному ринку Чернівців: особливості «тіньового» обміну
Курс валют на чорному ринку Чернівців: особливості «тіньового» обміну
5 November 2020

Чорний валютний ринок – невід’ємна частина економічної системи країни. Він існував завжди, але раніше був більш популярним через відсутність великого ...