Курс євро Чернівці | купити євро в Чернівцях
Купівля
32.9700
Продаж
33.2600
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
32.9800
Продаж
33.2500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс євро Чернівці | купити євро в Чернівцях

Обмін євро в Чернівцях за вигідним курсом від Money 24

Євро з’явилося в 1999 році, але за такий короткий проміжок часу встигло зайняти друге місце в рейтингу найбільш популярних і затребуваних валют світу. Курс євро Чернівці відрізняється стабільністю і практично ніколи не демонструє скачки. Грошова одиниця використовується як резервна валюта, з її допомогою здійснюється близько 30% міжнародних торговельних операцій.

Завдяки появі євро країнам-членам Євросоюзу стало простіше торгувати між собою, зникли ліміти і митні збори. Також введення єдиної валюти посприяло зростанню інвестиційної привабливості ЄС.

Курс євро в обмінниках Чернівців цікавий кожному, хто збирається подорожувати по Європі, купувати товари за кордоном, вести бізнес з іноземними партнерами або інвестувати в Євросоюз. З вигідним обміном валюти компанія Money 24 завжди готова допомогти.

Особливості формування курсу євро в Чернівцях

На курс євро в обмінних пунктах Чернівців впливає:

купити євро Чернівці

 1. Політична стабільність. Стабільна вартість європейської валюти досягається за рахунок відсутності зовнішніх військово-політичних конфліктів. Якщо відбуваються масові страйки, зміна влади, зміни в оподаткуванні та законодавстві, починаються зміни валютного курсу.
 2. Рівень довіри інвесторів. Американська і європейська грошова одиниця ведуть постійну конкурентну боротьбу. Як правило, ці валюти використовуються для міжнародного інвестування. Якщо вкладники вважають за краще купити євро Чернівці замість доларів, їх цінність підвищується.
 3. Валютні спекуляції. Щоб вигідно продати або купити євро, учасники біржових торгів спеціально зливають або набувають великі суми валюти. Це призводить до короткочасного підвищення або зниження ціни EUR.
 4. Макроекономіка. Щоб аналізувати котирування євро гривня Чернівці, варто враховувати стан економіки головних країн-членів ЄС (Італії, Німеччини, Франції). Їх ВВП, рівень зайнятості, індекс споживчих цін, збалансованість бюджету і державний борг здатні вплинути на вартість EUR.

Також курс гривня євро Чернівці залежить від грошово-кредитної політики Європейського Центрального банку. Щоб підтримувати стабільну ціну валюти, змінюється процентна ставка. Коли вона підвищується, інвестиційний клімат Євросоюзу поліпшується, приплив інвестиційних капіталів збільшується. Це створює підвищений попит на грошовий знак, підвищуючи його цінність.

Євро: динаміка на трейдинг

курс євро на сьогодні ЧернівціВ останні три роки євро курс Чернівці по відношенню до гривні відрізнявся нестабільністю. Навесні 2017 року його вартість становила 28,7 гривень. За решту року він виріс, і вже в січні 2018 року становив 34,7 UAH.

За весь аналізований період – це максимальне значення. Далі почався спад, і кожен місяць ціна європейської валюти падала на кілька копійок. Однак нещодавно тенденція змінилася через світову економічну кризу і курс почав рости. Зараз він становить 29.4 UAH.

Євро – популярна валюта на FOREX. Грошова одиниця зустрічається в котируваннях з доларом і фунтом, франком і ієною, а також екзотичними валютами (наприклад, злотими).

На міжнародному валютному ринку у євро висока волатильність, тому трейдерам трапляється нагода добре заробляти. Купити або продати євро Чернівці можна і в короткостроковому, і в довгостроковому періоді.

Щоб краще прогнозувати коливання, рекомендується користуватися фундаментальним аналізом. Важливі новинні заяви Європейського ЦБ і Євросоюзу в цілому провокують коливання EUR.

Курс євро в Чернівцях: кому потрібно слідкувати

курс євро ЧернівціВідстежувати курс євро на сьогодні Чернівці рекомендується:

 1. Учасникам біржових торгів. Трейдери повинні стежити за динамікою EUR, щоб складати прогнози, користуючись інструментами технічного аналізу;
 2. Мандрівникам. Перед поїздкою в Європу рекомендується заздалегідь обміняти гривні на євро. По-перше, так вигідніше, а по-друге, там не приймають гривні в обмінних пунктах;
 3. Бізнесменам і інвесторам. Для укладення вигідних торгівельних угод і вкладів в іноземні проекти варто постійно стежити за курсом євро і визначати найкращий час для конвертації коштів;
 4. Трудовим мігрантам. Щоб витратити гроші в Україні, зароблені в Європі, потрібно конвертувати валюту. А аналіз динаміки дозволить зробити це з максимальною вигодою.

Обмін євро в Чернівцях від Money 24

курс євро в обмінних пунктах ЧернівцівКомпанія Money 24 пропонує купівлю та продаж євро Чернівці на вигідних умовах. На сайті можна створити електронну заявку, за допомогою якої курс фіксується.

Також клієнти Money 24 можуть:

 • відслідковувати динаміку EUR/UAH онлайн;
 • замовляти грошові перекази по світу;
 • читати останні новини зі світу економіки;
 • проводити операції з електронною валютою.

Компанія Money 24 – це вигідний, безпечний і швидкий обмін євро Чернівці. Для постійних клієнтів діють пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ