Курс обміну Чеська крона / Гривня у Чернівцях на сьогодні
Купівля
1.1800
Продаж
1.2900
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс обміну Чеська крона / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Курс чеської крони до гривні та вигідний обмін – Money 24 Чернівці

Чехія – один з найбільш популярних напрямків для українців. Одні відправляються туди вчитися або заробити, інші – відвідати історично важливі місця, подивитися визначні пам’ятки і насолодитися спокійним відпочинком. У будь-якому випадку буде потрібно купити чеську крону Чернівці, щоб розплачуватися на території країни.

Чеські крони є єдиною національною валютою Чехії. Чеський національний банк займається випуском грошової маси. Також він оголошує ціну місцевої грошової одиниці в співвідношенні з іншими іноземними валютами на щоденній основі.

І хоча країна входить до складу Євросоюзу, практично жоден ресторан або магазин не прийме до сплати євро. Навіть якщо вам пощастить розплатитися інвалютою, її візьмуть за невигідним курсом.

Валюта Чехії: особливості та історія

курс чеської крони в обмінниках Чернівців

Місцевою мовою «крона» означає «корона» – символ влади і королівських привілеїв.

Валюту ввели в обіг на початку 1880-х років, і до цього дня вона вважається однією з найдавніших в історії.

Кожна купюра має унікальний дизайн:

 • на купюрі номіналом 100 зображений Карл IV і медальйон з гербом держави;
 • на банкноті в 200 крон намальований Ян Амос Коменський і руки дитини і дорослого, що переплітаються між собою;
 • купюра з номіналом 500 відображає портрет Божени Нємцової, а зі зворотного боку красується жіноче обличчя з квітковим головним убором;
 • банкноти по 1000 CZK – найбільш ходові, і вони визнані одними з найкрасивіших по всьому світу. На них зображений Франтішек Палацький, державний герб і собор в готичному стилі;
 • на купюрах номіналом 2000 зобразили співачку Емму Дістіннову і музу з давньої міфології Євтерпу;
 • п’ятитисячна банкнота відзначилася лаконічним дизайном з портретом Томашу Масарику.

 

Фактори, що впливають на курс CZK/UAH

Курс чеської крони Чернівці – вільно плаваючий. На нього впливають економічні показники: ВВП, рівень інфляції, обсяг зовнішнього боргу, отримання іноземної валюти від експортних операцій, угоди з нерухомості, дохід від сфери туризму, попит і пропозиція на ринку FOREX.

курс чеської крони ЧернівціТакож курс чеська крона гривня Чернівці залежить від:

 1. Політичного становища країни. За відсутністю міжнародних конфліктів та внутрішньою стабільністю законодавства, податкової політики і складу влади курс чеської крони в обмінниках Чернівців зберігає стабільність.
 2. Торгівельного балансу. Чим більше країна експортує, тим більше доходів в іноземній валюті отримує. Якщо внутрішній ринок достатньо насичений, курс чеської крони в обмінних пунктах Чернівців зростає.
 3. Завдяки сприятливому інвестиційному клімату і швидкому розвитку промислового сектора Чехії купівля та продаж чеської крони Чернівці стає все більш активною в міжнародних торгах. На сьогоднішній день котирування 1 CZK пропонується придбати за 1.10 UAH.

Money 24 – обмін чеських крон за вигідним курсом

Купити або продати чеську крону Чернівці може запропонувати далеко не кожен обмінний пункт. Багато банків не працюють з цією грошовою одиницею. Звертаючись за допомогою до приватних осіб, велика ймовірність укласти угоду з шахраями.купити чеську крону Чернівці

Співпрацюйте з нами, щоб насолодитися масою переваг. Ви:

 1. Економите час. Вартість валют, а також крос-курси можна дізнатися за пару секунд. Онлайн калькулятор дозволить швидко перевести будь-яку суму в еквівалент інвалюти.
 2. Маєте достовірну інформацію. На сайті відображається динаміка гривня чеська крона Чернівці у вигляді графіку. Він дозволяє оцінити актуальний стан справ на ринку та спрогнозувати майбутнє.
 3. Користуєтеся додатковими послугами. Ви можете не тільки купити чеські крони Чернівці, але й зробити грошовий переказ закордон чи провести операцію з електронною валютою.

Компанія Money24, яка пропонує найвигідніший обмін чеської крони Чернівці, завжди до ваших послуг.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ