Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу CZK / UAH

Курс чеської крони онлайн | Курс гривні до чеської крони в Чернівцях

Курс чеської крони до гривні та вигідний обмін – Money 24 Чернівці

Чехія – один з найбільш популярних напрямків для українців. Одні відправляються туди вчитися або заробити, інші – відвідати історично важливі місця, подивитися визначні пам’ятки і насолодитися спокійним відпочинком. У будь-якому випадку буде потрібно купити чеську крону Чернівці, щоб розплачуватися на території країни.

Чеські крони є єдиною національною валютою Чехії. Чеський національний банк займається випуском грошової маси. Також він оголошує ціну місцевої грошової одиниці в співвідношенні з іншими іноземними валютами на щоденній основі.

І хоча країна входить до складу Євросоюзу, практично жоден ресторан або магазин не прийме до сплати євро. Навіть якщо вам пощастить розплатитися інвалютою, її візьмуть за невигідним курсом.

Валюта Чехії: особливості та історія

курс чеської крони в обмінниках ЧернівцівМісцевою мовою «крона» означає «корона» – символ влади і королівських привілеїв. Валюту ввели в обіг на початку 1880-х років, і до цього дня вона вважається однією з найдавніших в історії.

Кожна купюра має унікальний дизайн:

 • на купюрі номіналом 100 зображений Карл IV і медальйон з гербом держави;
 • на банкноті в 200 крон намальований Ян Амос Коменський і руки дитини і дорослого, що переплітаються між собою;
 • купюра з номіналом 500 відображає портрет Божени Нємцової, а зі зворотного боку красується жіноче обличчя з квітковим головним убором;
 • банкноти по 1000 CZK – найбільш ходові, і вони визнані одними з найкрасивіших по всьому світу. На них зображений Франтішек Палацький, державний герб і собор в готичному стилі;
 • на купюрах номіналом 2000 зобразили співачку Емму Дістіннову і музу з давньої міфології Євтерпу;
 • п’ятитисячна банкнота відзначилася лаконічним дизайном з портретом Томашу Масарику.

Фактори, що впливають на курс CZK/UAH

Курс чеської крони Чернівці – вільно плаваючий. На нього впливають економічні показники: ВВП, рівень інфляції, обсяг зовнішнього боргу, отримання іноземної валюти від експортних операцій, угоди з нерухомості, дохід від сфери туризму, попит і пропозиція на ринку FOREX.

курс чеської крони ЧернівціТакож курс чеська крона гривня Чернівці залежить від:

 1. Політичного становища країни. За відсутністю міжнародних конфліктів та внутрішньою стабільністю законодавства, податкової політики і складу влади курс чеської крони в обмінниках Чернівців зберігає стабільність.
 2. Торгівельного балансу. Чим більше країна експортує, тим більше доходів в іноземній валюті отримує. Якщо внутрішній ринок достатньо насичений, курс чеської крони в обмінних пунктах Чернівців зростає.

Завдяки сприятливому інвестиційному клімату і швидкому розвитку промислового сектора Чехії купівля та продаж чеської крони Чернівці стає все більш активною в міжнародних торгах. На сьогоднішній день котирування 1 CZK пропонується придбати за 1.10 UAH.

Money 24 – обмін чеських крон за вигідним курсом

Купити або продати чеську крону Чернівці може запропонувати далеко не кожен обмінний пункт. Багато банків не працюють з цією грошовою одиницею. Звертаючись за допомогою до приватних осіб, велика ймовірність укласти угоду з шахраями.

купити чеську крону ЧернівціСпівпрацюйте з нами, щоб насолодитися масою переваг. Ви:

 1. Економите час. Вартість валют, а також крос-курси можна дізнатися за пару секунд. Онлайн калькулятор дозволить швидко перевести будь-яку суму в еквівалент інвалюти.
 2. Маєте достовірну інформацію. На сайті відображається динаміка гривня чеська крона Чернівці у вигляді графіку. Він дозволяє оцінити актуальний стан справ на ринку та спрогнозувати майбутнє.
 3. Користуєтеся додатковими послугами. Ви можете не тільки купити чеські крони Чернівці, але й зробити грошовий переказ закордон чи провести операцію з електронною валютою.

Компанія Money24, яка пропонує найвигідніший обмін чеської крони Чернівці, завжди до ваших послуг.

Послуги від Money24

Ми працюємо для вас. Наша компанія надає найбільший перелік послуг на ринку торгівлі валютами і дорогоцінними металами. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов`язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Як проїхати

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний