1

Курс обміну Юань / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Купівля
3.4500
Продаж
4.1500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1180 1.1270
GBP/USD 1.3160 1.3300
USD/RUB 73.9500 76.8500
EUR/RUB 82.7200 86.2500
USD/PLN 3.8500 3.9700
EUR/PLN 4.5300 4.6300
Графік змін Курс обміну Юань / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Обмін китайського юаня за вигідним курсом в Чернівцях – Money 24

Китайська валюта займає міцну позицію на міжнародній арені. Згідно з рейтингом, вона посідає п’яте місце за обсягами СВІФТ-платежів. Однак грошовий знак досі не включили в систему міжнародних розрахунків CLS, тому що уряд прагне максимально контролювати курс юаня до гривні та інших іноземних валют.

Проте, за межами країни вже існують офшорні накопичення юанів. Найчастіше вони використовуються для банківських вкладів, а також інвестування, торгівлі та біржових спекуляцій. Щоб здійснити вигідний обмін юань гривня у Чернівцях перед тим, як відправитися підкорюват Китай, звертайтеся в компанію Money 24.

Курс CNY/UAH: причини коливань

Курс гривня юань у Чернівцях формується за рахунок макроекономічних показників обох країн. Приріст ВВП в Китаї, скорочення числа безробітних та інфляційних очікувань, збільшення активності на ринку нерухомості і обсягів держбюджету, а також зменшення зовнішнього боргу сприяють зміцненню національної грошової одиниці.

курс юаня Чернівці

Також на курс юані гривня у Чернівцях впливає:

  1. Рівень попиту на валюту. КНР – країна, відома перенаселенням. На даний момент налічується понад мільярд жителів, і це число постійно зростає. Всі ці люди користуються місцевими грошима, збільшуючи на них попит. Тому курс юаня в обмінних пунктах Чернівців підвищується.
  2. Комерційна діяльність. У Китаї розміщуються філії великих компаній і транснаціональних корпорацій. Вони проводять фінансові операції з значними грошовими сумами. Чим більше валютою користуються, тим швидше зростає курс юаня в обмінниках Чернівців.
  3. Обсяги експорту з Китаю. Держава вважається найбільш масштабним експортером на планеті. Інші країни, купуючи китайські товари, повинні оплачувати поставки в національній валюті. Тому курс китайського юаня у Чернівцях збільшується.
  4. Монетарна політика КНР залишається головним фактором, що впливає на котирування гривня юані у Чернівцяхі. Народний банк Китаю активно бере участь у формуванні валютного курсу. Підвищення або зниження ціни юаня вважається нормою в межах двох відсотків. Якщо скачки перевищують цей показник, ЦБ регулює процентні ставки, проводить інтервенції і використовує інші інструменти грошово-кредитної політики для стабілізації курсу.

Китайський юань: особливості та динаміка

купити юань Чернівці

На міжнародному валютному ринку купівля та продаж юанів дуже популярна. У валюти високий рівень волатильності, тому успішний трейдинг можливий лише в короткостроковому періоді. Кращий час для проведення операцій з котируваннями за участю CNY – Азіатська і Американська торгова сесія.

За останні п’ять років курс китайських юанів у Чернівцях по відношенню до гривні практично не змінювався. Він постійно тримався на рівні 3.90-4.00 UAH за 1 CNY. Єдиний різкий, але короткочасний стрибок стався в квітні 2016 року. На той момент 1 CNY коштував всього 1.5 UAH. Зараз відмічається невеликий спад. На сьогоднішній день купити юань у Чернівцях пропонується за 355 гривень за 100 одиниць іноземної валюти.

Після початку конфлікту між РФ і Україною в 2014 році відносини нашої країни з Китаєм погіршилися. Відкритої ворожнечі між ними немає, проте КНР підтримує Росію і взаємовигідні відносини з нею. Це негативно відбивається на курсі CNY/UAH.

Вигідний обмін гривня/юань в Чернівцях від Money 24

курс юаня в обмінних пунктах Чернівців

Компанія Money 24 в Чернівцях пропонує:

  • швидко розрахувати курс юанів через калькулятор онлайн;
  • зробити переказ грошових коштів в будь-яку країну світу;
  • купити чи продати юань у Чернівцяхі за фіксованою ставкою через електронні заявки;
  • проаналізувати динаміку CNY і скласти прогноз за допомогою графіків.

Якщо вам потрібен обмін юанів у Чернівцях з привабливими умовами, завжди звертайтеся до пункту Money 24. Постійні клієнти отримують приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Чернівці, вул. Кобилянської, 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ