Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу CNY / UAH

Курс юаня в обмінниках Чернівців | Купити юань Чернівці

Обмін китайського юаня за вигідним курсом в Чернівцях – Money 24

Китайська валюта займає міцну позицію на міжнародній арені. Згідно з рейтингом, вона посідає п’яте місце за обсягами СВІФТ-платежів. Однак грошовий знак досі не включили в систему міжнародних розрахунків CLS, тому що уряд прагне максимально контролювати курс юаня Чернівці до гривні та інших іноземних валют.

Проте, за межами країни вже існують офшорні накопичення юанів. Найчастіше вони використовуються для банківських вкладів, а також інвестування, торгівлі та біржових спекуляцій. Щоб здійснити вигідний обмін юань гривня Чернівці перед тим, як відправитися підкорювати Китай, звертайтеся в компанію Money 24.

Курс CNY/UAH: причини коливань

Курс гривня юань Чернівці формується за рахунок макроекономічних показників обох країн. Приріст ВВП в Китаї, скорочення числа безробітних та інфляційних очікувань, збільшення активності на ринку нерухомості і обсягів держбюджету, а також зменшення зовнішнього боргу сприяють зміцненню національної грошової одиниці.

курс юаня ЧернівціТакож на курс юані гривня Чернівці впливає:

  1. Рівень попиту на валюту. КНР – країна, відома перенаселенням. На даний момент налічується понад мільярд жителів, і це число постійно зростає. Всі ці люди користуються місцевими грошима, збільшуючи на них попит. Тому курс юаня в обмінних пунктах Чернівців підвищується.
  2. Комерційна діяльність. У Китаї розміщуються філії великих компаній і транснаціональних корпорацій. Вони проводять фінансові операції з значними грошовими сумами. Чим більше валютою користуються, тим швидше зростає курс юаня в обмінниках Чернівців.
  3. Обсяги експорту з Китаю. Держава вважається найбільш масштабним експортером на планеті. Інші країни, купуючи китайські товари, повинні оплачувати поставки в національній валюті. Тому курс китайського юаня Чернівці збільшується.

Монетарна політика КНР залишається головним фактором, що впливає на котирування гривня юані Чернівці. Народний банк Китаю активно бере участь у формуванні валютного курсу. Підвищення або зниження ціни юаня вважається нормою в межах двох відсотків. Якщо скачки перевищують цей показник, ЦБ регулює процентні ставки, проводить інтервенції і використовує інші інструменти грошово-кредитної політики для стабілізації курсу.

Китайський юань: особливості та динаміка

купити юань ЧернівціНа міжнародному валютному ринку купівля та продаж юанів Чернівці дуже популярна. У валюти високий рівень волатильності, тому успішний трейдинг можливий лише в короткостроковому періоді. Кращий час для проведення операцій з котируваннями за участю CNY – Азіатська і Американська торгова сесія.

За останні п’ять років курс китайських юанів Чернівці по відношенню до гривні практично не змінювався. Він постійно тримався на рівні 3.90-4.00 UAH за 1 CNY. Єдиний різкий, але короткочасний стрибок стався в квітні 2016 року. На той момент 1 CNY коштував всього 1.5 UAH. Зараз відмічається невеликий спад. На сьогоднішній день купити юань Чернівці пропонується за 355 гривень за 100 одиниць іноземної валюти.

Після початку конфлікту між РФ і Україною в 2014 році відносини нашої країни з Китаєм погіршилися. Відкритої ворожнечі між ними немає, проте КНР підтримує Росію і взаємовигідні відносини з нею. Це негативно відбивається на курсі CNY/UAH.

Вигідний обмін гривня/юань в Чернівцях від Money 24

курс юаня в обмінних пунктах ЧернівцівКомпанія Money 24 в Чернівцях пропонує:

  • швидко розрахувати курс юанів Чернівці через калькулятор онлайн;
  • зробити переказ грошових коштів в будь-яку країну світу;
  • купити чи продати юань Чернівці за фіксованою ставкою через електронні заявки;
  • проаналізувати динаміку CNY і скласти прогноз за допомогою графіків.

Якщо вам потрібен обмін юанів Чернівці з привабливими умовами, завжди звертайтеся до пункту Money 24. Постійні клієнти отримують приємні знижки.

Послуги від Money24

Ми працюємо для вас. Наша компанія надає найбільший перелік послуг на ринку торгівлі валютами і дорогоцінними металами. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов`язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Як проїхати

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний