Курс обміну Швейцарський франк / Гривня у Чернівцях на сьогодні
Купівля
29.1500
Продаж
30.7500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс обміну Швейцарський франк / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Найвигідніший курс швейцарського франка у Чернівцях та обмін від Money 24

Франк – офіційна грошова одиниця, яка з’явилася у 1850 році. Вона використовується на території Швейцарії і Ліхтенштейну. Курс франка Чернівці по відношенню до гривні та інших валют прийнято вважати стабільним, так як він практично не демонструє різкі скачки. З даним котируванням корисно буде ознайомитися любителям подорожей, початківцям і досвідченим трейдерам, бізнесменам та інвесторам, фінансистам й аналітикам.

CHF/UAH: фактори, що впливають на курс

Курс франка в обмінних пунктах Чернівців багато в чому залежить від грошово-кредитної політики Нацбанку України, Центрального банку Швейцарії і великих держав-членів ЄС. Дані установи спрямовують усі зусилля на підтримку стабільного курсу місцевих грошей. Вони можуть відрегулювати їх вартість за допомогою валютних інтервенцій (купівлі та продажу грошових коштів на відкритому ринку), зміни облікової ставки, додаткової емісії грошових коштів, ослаблення або посилення контролю за валютними операціями.

курс франка в обмінних пунктах ЧернівцівТакож на курс гривня франк Чернівці впливає:

  • Світовий ринок сировини. Франк безпосередньо пов’язаний з вартістю сировинних товарів. Якщо змінюється ціна золота, цінних металів, газу, нафти та інших позицій, відбуваються невеликі скачки в динаміці франк гривня Чернівці.
  • Баланс між попитом і пропозицією. Фінансовий ринок Швейцарії вважається одним з найбільш високорозвинених на планеті. В країні надається безліч пільг, пов’язаних з оподаткуванням, забезпечується мінімальний ризик при страхуванні і безпека банківських вкладів. Це сприяє постійному збільшенню попиту на місцеву валюту. Отже, населення довіряє національних грошей і інвестує в них, тому курс швейцарського франка Чернівці зростає.

Крім цього, курс франка в обмінниках Чернівців залежить від економічної ситуації в Україні та Швейцарії. На динаміку валютної пари впливає збалансованість бюджету, зовнішній борг, обсяг ВВП, ситуація на ринку праці, активність виробництва і купівельна спроможність населення.

Швейцарські франки: факти та особливості

франк гривня ЧернівціКурс валюти вважається найстабільнішим в світі, перевершуючи навіть долар або євро. Держава дотримується політики сталого економічного зростання, тому національна грошова одиниця вкрай рідко змінюється в ціні.

Вивчаючи динаміку франка за останні кілька років, можна помітити, що різких коливань не відбувалося не тільки по відношенню до гривні, а й іншим іноземним валютам. Тому купівля та продаж франка Чернівці завжди є вигідними.

Завдяки низькому рівню інфляції і надійності CHF входить в топ-5 резервних світових валют.

В рамках міжнародної біржової торгівлі популярність франка безперервно зростає. Найчастіше трейдери торгують котируваннями USD/CHF і EUR/CHF, але є і маси інших цікавих варіантів для заробітку. Однак вони вважаються екзотичними, тому більше підходять гравцям з високим рівнем професіоналізму.

На думку експертів, купити чи продати франк Чернівці краще на короткострокову перспективу, щоб максимізувати прибуток. Для аналізу валюти потрібно користуватися технічним і фундаментальним аналізом, відстежуючи економіко-політичні новини і події.

 

Вигідний обмін франку в компанії Money 24 Чернівці

обмін франка ЧернівціКомпанія Money 24 пропонує такі послуги з валютою, як:

  1. Обмін франка Чернівці за вигідним курсом, який можна зафіксувати на сайті, створивши електронну заявку;
  2. Вивчення аналітичних даних про будь-які котирування за участю франка для поглибленого аналізу;
  3. Ознайомлення з останніми подіями зі світу політики, фінансів і економіки;
  4. Проведення операцій з електронною валютою;
  5. Вигідні перекази грошових коштів по Україні та закордон.

Для постійних і оптових клієнтів діють знижки. Якщо потрібно вигідно продати чи купити франк Чернівці, звертайтеся до пункту обміну Money 24.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ