1

Купити канадський долар у Чернівцях | Курс канадського долара в Чернівцях

Купівля
20.3500
Продаж
21.3500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1180 1.1270
GBP/USD 1.3160 1.3300
USD/RUB 73.9500 76.8500
EUR/RUB 82.7200 86.2500
USD/PLN 3.8500 3.9700
EUR/PLN 4.5300 4.6300
Графік змін Купити канадський долар у Чернівцях | Курс канадського долара в Чернівцях

Вигідний обмін канадського долара в Чернівцях від Money 24

Канада – величезна країна, територія якої займає друге місце в світі за розміром. Завдяки цьому на національну валюту існує високий попит: її використовує понад 33 мільйонів людей, які завжди повинні знати актуальний курс канадського долара Чернівці. Крім цього, грошова одиниця Канади включена в рейтинг десяти найбільш затребуваних валют в світі і вважається однією з найбільш дорогих.

Курс канадського долара в обмінниках Чернівців корисно знати всім мандрівникам і мігрантам. Також він може допомогти підприємцям, інвесторам і біржовим трейдерам укладати найбільш вигідні угоди і здійснювати платежі з мінімальними втратами.

Фактори, що впливають на курс CAD/UAH

Валюта Канади є «сировинною», тому курс канадського долара в обмінних пунктах Чернівців безпосередньо пов’язаний зі світовими цінами сировинних товарів. Країна знаходиться на другому місці за обсягами виробництва і експорту нафти. При підвищенні вартості бареля нафти місцеві гроші ростуть в ціні. Також варто враховувати, що найбільшими споживачами даного товару є Сполучені Штати і Китай, тому курс національної валюти Канади може змінюватися через економічне становище в цих державах.

купити канадський долар ЧернівціТакож курс канадський долар гривня Чернівці формується під впливом макроекономічних чинників. Щоб аналізувати котирування, необхідно брати до уваги кілька показників:

  • процентні ставки по кредитах в банках. Місцева валюта буде дорожчати, якщо прогнозується збільшення облікової ставки;
  • динаміку валового внутрішнього продукту;
  • інфляцію, нормальний рівень якої в Канаді становить два відсотки і перешкоджає різким стрибкам курсу;
  • ситуацію на ринку праці (рівень безробіття);
  • торгівельний баланс, що відображає різницю між обсягами експорту та імпорту.

Курс гривня канадський долар Чернівці прийнято вважати одним з найстабільніших в порівнянні з іншими грошовими одиницями. Істотні коливання трапляються вкрай рідко, тому деякі держави вважають за краще зберігати резерви саме в канадській валюті. Цей принцип може використовувати не тільки уряд, а й населення. Замість доларів або євро українцям пропонується переводити особисті накопичення в CAD. На сьогоднішній день купити канадський долар Чернівці (100 одиниць) пропонується за 1918 гривень.

Валюта Канади та її особливості

обмін канадського долара ЧернівціДо 1850-х років Канада була великобританською колонією, після чого придбала самостійність і ввела канадський долар як офіційну грошову одиницю країни.

Національні банкноти – найбільш захищені від підробок на планеті. Вони створюються з полімерного пластику з нанесенням прозорих вставок, голографічних і водяних знаків.

Купівля та продаж канадського долара Чернівці постійно відбувається на міжнародній біржі, найчастіше в парі з американським доларом.

Волатильність грошової одиниці середня, завдяки чому нею можуть торгувати і новачки, і професіонали.

Це найкраще робити на Американській торговій сесії, так як валюта належить до даного територіального регіону. Курс канадського долару, маючи навіть невеликий досвід, легко передбачити, тому кожен може заробляти на даній грошовій одиниці.

 

Money 24 – кращий обмін канадського долару до гривні

курс канадського долара в обмінниках ЧернівцівЩоб купити чи продати канадський долар Чернівці, звертайтеся до пункту Money 24. Також ми пропонуємо:

  1. Замовити грошові перекази.
  2. Зафіксувати вигідний курс онлайн.
  3. Обміняти електронні валюти.
  4. Прослідкувати динаміку CAD/UAH і зробити прогноз.
  5. Ознайомитися з аналітикою і новинами по темі фінансів.

Кращий обмін канадського долара Чернівці і знижки для постійних клієнтів шукайте в компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Чернівці, вул. Кобилянської, 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ