Курс обміну Австралійський долар / гривня в Чернівцях на сьогодні
Купівля
19.5500
Продаж
21.3500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс обміну Австралійський долар / гривня в Чернівцях на сьогодні

Австралійський долар: вигідний курс від компанії Money 24 Чернівці

Австралія – країна з високорозвиненою економікою та інфраструктурою. Курс австралійського долара позначає вартість місцевої валюти в вираженні інших іноземних валют. Це дуже сильна грошова одиниця, яку зараховують до списку валют-мажорів на міжнародній арені. Вона знаходиться на шостому місці за популярністю грошових одиниць світу. Більше 5% торгівельних операцій на валютному ринку відбуваються за участю AUD.

Причини коливань курсу AUD/UAH в Чернівцях

Курс автстралийского долара ЧернівціЄ три важливі чинники, що впливають на курс гривня австралійський долар у Чернівцях:

  1. Ціни на сировину. Австралія є великим експортером нафтопродуктів і золота, газу та залізної руди, сільськогосподарської продукції. Якщо ці товари ростуть в ціні, національна економіка підпадає під вплив інфляції. Через це Центральний банк змушений збільшити процентну ставку, тому зростає курс австралійського долара в обмінниках Чернівців.
  2. Інвестиційна активність. Австралійський долар – це «тиха гавань», на думку фінансових фахівців. Інвестиційні ризики зводяться до мінімуму, тому що співвідношення ВВП і державного боргу країни становить менше 50%. Також важливо враховувати, що австралійська держава практично ніколи не приймає несподівані рішення.
  3. Партнери по торгівлі. Найбільший товарообіг у Австралії відбувається з Китаєм і Японією, тому курс австралійський долар гривня у Чернівцях залежить від економічної ситуації в цих та інших азіатських державах.

На курс австралійського долара в обмінних пунктах Чернівців також впливають макроекономічні показники Австралії і України, а саме динаміка ВВП, рівень зайнятості, торгівельний баланс, індекс ділової активності та індекс споживчих цін.

Австралійський долар: особливості

Купити австралійський долар ЧернівціГрошова одиниця Австралії користується великою популярністю на FOREX. Резервний банк країни завищує процентні ставки, що сприяє залученню додаткових інвестицій. Це вигідно для інвесторів, адже чим вище ставка, тим більше виплата за вкладом. Жорсткого державного контролю валютного ринку в Австралії немає, тому в більшості випадків ціна, за якою можна продати та купити австралійський долар на біржах, залежить від балансу між попитом і пропозицією.

У австралійського долара на міжнародному валютному ринку низька волатильність, тому їм люблять торгувати професійні гравці та початківці. Коливання AUD досить легко передбачити, використовуючи і технічний, і фундаментальний аналіз.

Уряд країни прийняв рішення підвищити безпеку банкнот, тому кожна купюра виготовляється з найтоншого пластика. Вона має багатоступеневий захист, тому її вкрай складно підробити. Також подібний спосіб виробництва дозволяє підвищити зносостійкість грошей. Тут є і турбота про навколишнє середовище: коли банкнота виходить з обігу через зношування, її переробляють в різні пластикові вироби.

Money 24 – вигідний обмін AUD в Чернівцях

Компанія Money 24 пропонує найвигіднішу купівлю та продаж австралійського долара у Чернівцях. З нами приємно співпрацювати, тому що:
Продаж австралійського долара Чернівці

  • Ви можете зробити конвертацію в нашому обмінному пункті в будь-який момент, попередньо зафіксувавши курс на сайті;
  • На сайті можна скористатися конвертером валют, перш ніж продати австралійський долар у Чернівцях;
  • Ми пропонуємо вам завжди залишатися в курсі останніх новин зі світу економіки, політики і фінансів;
  • Ви можете зайти на сайт, щоб проаналізувати динаміку AUD/UAH з допомогою графіка та подивитися крос-курси.

Щоб зробити обмін австралійського долара у Чернівцях, завжди звертайтеся до компанії Money 24. Постійним клієнтам пропонуються пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ