1

Курс обміну Дірхам ОАЕ / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Купівля
6.0000
Продаж
7.4000
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1180 1.1270
GBP/USD 1.3160 1.3300
USD/RUB 73.9500 76.8500
EUR/RUB 82.7200 86.2500
USD/PLN 3.8500 3.9700
EUR/PLN 4.5300 4.6300
Графік змін Курс обміну Дірхам ОАЕ / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Актуальний курс дірхама в Чернівцях та вигідний обмін від Money 24

Дірхам – національний грошовий знак Об’єднаних Арабських Еміратів. Ця країна вражає своїми високими темпами розвитку, екологією та високим рівнем життя. Тому багато українців прагнуть відкривати там власний бізнес, інвестувати або співпрацювати з місцевими партнерами. Також ОАЕ – це ідеальна країна для подорожей і навіть переїзду назавжди. Якщо ви зацікавлені в одній з перерахованих вище цілей, рекомендуємо дізнатися курс дірхама в Чернівцях та ознайомитися з іншими особливостями валютної пари.

Курс AED/UAH: особливості формування

На котирування гривня дирхам (Чернівці) впливає кілька важливих факторів:

  1. Світова ціна на сировину. В ОАЕ є величезна кількість корисних копалин. Країна активно поставляє на експорт нафту та інші сировинні товари. Чим більше обсяги продажів, тим швидше зміцнюється курс дірхама в обмінних пунктах Чернівців.
  2. Грошово-кредитна політика. Центральний банк Еміратів націлений на підтримку економічного зростання країни. Застосовуючи валютні інтервенції та інструменти контролю операцій з грошовою масою, регулюючи кількість коштів в обороті й облікову ставку, він стабілізує курс дирхама до гривні у Чернівцях.
  3. Курс долара. Офіційна грошова одиниця ОАЕ прив’язана до долара, який виступає гарантом стабільного зростання добробуту населення всієї держави. Це пояснюється високою популярністю американської валюти під час укладення міжнародних угод. Якщо USD зростає в ціні, AED також зміцнюється.

Обмін дірхама в Чернівцях

Також на купівлю та продаж дірхама в Чернівцях впливають макроекономічні показники Арабських Еміратів. Валюта дорожчає, якщо спостерігається позитивна динаміка ВВП і торгівельного балансу, зменшення бюджетного дефіциту і державного боргу, знижуються темпи інфляції і безробіття.

Характеристики та динаміка арабського дірхаму

Арабський дірхам став національною валютою ОАЕ в середині 1970-х років, відразу після набуття країною незалежності. Він став заміною ріалам, якими розплачувалися в Дубаї і Катарі, а також динарам, які використовувались як засіб платежу в Абу-Дабі.
Якщо ви плануєте поїздку в Арабські Емірати, щоб подивитися визначні пам’ятки, відпочити, скупитися або вирішити ділові питання, варто дізнатися про одну місцеву особливість. В країні можна розплачуватися доларами, але ми рекомендуємо заздалегідь купити дирхами у Чернівцях. Це дозволить вам отримувати вигідні пропозиції і знижки в барах, магазинах, готелях та ресторанах. Такі акції доступні тільки при оплаті місцевою валютою.
Дирхам – одна з найстабільніших грошових одиниць. За останні два роки його ціна по відношенню до гривні практично не змінилася. Зараз купити дирхам в Чернівцях пропонується за 6.70 гривень, але щоб розрахувати потрібну вам суму, використовуйте конвертер на нашому сайті. Даною грошовою одиницею можна успішно торгувати на міжнародній біржі, хоч вона і вважається екзотичною. Найбільш часто зустрічаються котирування USD/AED і EUR/AED, для прогнозування яких потрібно більше користуватися фундаментальним, ніж технічним аналізом.

курс дірхама у Чернівцях

Обмін гривня/дірхам – Money 24 в Чернівцях

Якщо потрібно вигідно купити або продати дирхам у Чернівцях, компанія Money 24 завжди до ваших послуг. З нами можна:

  • відслідковувати динаміку валютних пар з участю AED на графіках, аналізувати і прогнозувати ринкову ситуацію;
  • створювати електронні заявки на обмін, фіксуючи привабливий курс дірхама в обмінниках Чернівців;
  • проводити операції з електронними валютами;
  • використовувати калькулятор, дивитися крос-курси і читати фінансово-економічні новини світу.

Компанія Money 24 пропонує найвигідніший обмін дірхама (Чернівці), знижки постійним, зручне місце розташування й супровід до автомобіля, забезпечуючи вашу безпеку.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Чернівці, вул. Кобилянської, 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ