1

Перекази по Україні

Перекази по Україні
У нас для клієнтів є надзвичайно вигідні умови, що дозволяють відправляти гроші по Україні. Все, що при цьому буде потрібно - заповнення спеціальної форми-заявки. Потім з вами зв'яжеться менеджер компанії, проінформує про тонкощі угоди, а також відповість на всі ваші запитання
Повна конфіденційність
Оперативність в здійсненні переказу
Будь-яка сума переказу в будь-якій валюті
Переказ в валюті без комісій за конвертацію

Money 24 Чернівці – найвигідніші грошові перекази по Україні

Сьогодні для проведення різних фінансових операцій не потрібно витрачати багато часу і відвідувати різні установи. Якщо вам потрібно оформити перекази грошей по Україні, але ви не знаєте, як це зробити самостійно, рекомендуємо звернутися в компанію Money 24 в Чернівцях. Наші співробітники з радістю вам допоможуть, а безпека грошових коштів гарантована. Зараз ми докладніше розповімо, як організувати транзакцію через нашу компанію.

Як оформляється переказ грошей по Україні

перекази грошей по УкраїніСистема переказу грошей в Україні працює дуже просто. Від вас не потрібно ніяких довідок, паперів і документів. Потрібно лише виконати три дії:

  1. Завітати до відділення Money 24 в Чернівцях (ви можете заздалегідь залишити заявку на нашому сайті);
  2. Внести до бланку дані. Тут потрібно вказати суму переказу, місто, куди направляються кошти, а також інформацію про одержувача і відправника;
  3. Віддати касиру необхідну суму. Навзаєм ви отримуєте унікальний код транзакції, який потрібно передати одержувачу, щоб він зміг забрати гроші.

Наші співробітники допоможуть вам організувати переказ готівки по Україні в будь-яке місто (Дніпро, Київ, Харків, Черкаси, Вінницю, Одесу та інші). Щоб отримати консультацію і поставити додаткові запитання, ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами по телефону +38 (073) 400-00-01.

Причини для замовлення грошового переказу по Україні в Чернівцях

Практично всі жителі Чернівців іноді користуються послугою грошових переказів. Найчастіше це необхідно юридичним особам (індивідуальним підприємцям, співробітникам великих компаній). По-перше, вони часто співпрацюють з іншими фірмами, які знаходяться далеко від рідного міста. По-друге, вони можуть замовляти послуги та товари в постачальників з інших регіонів. Та й у самих компаній може бути об’єднаний фінансовий потік, а філії – в різних куточках країни.

Що стосується фізичних осіб, перекази часто замовляють ті, у кого близькі та родичі проживають в інших містах. Вони можуть потребувати фінансової допомоги, і тоді така транзакція зможе допомогти. Крім того, бувають непередбачувані ситуації, коли потрібна екстрена підтримка. Також приватні особи можуть замовляти в особистих цілях послуги і товари, а для цього теж потрібно переводити кошти.

Money 24 Чернівці – кращі грошові перекази по Україні

грошові перекази Україна
Якщо вам потрібні грошові перекази (Україна), звертайтеся в компанію Money 24 в Чернівцях. Ми:

  • Беремо мінімальну комісію (від 0.01%);
  • Гарантуємо збереження грошових коштів;
  • Організовуємо транзакцію швидко – гроші можна отримати протягом доби.

Також не забувайте, що в нашому відділенні можна вигідно обміняти валюту і криптовалюту, замовити міжнародний переказ, перевірити купюри на справжність і замінити старі банкноти.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Тимчасовий режим роботи: Пн-Пт 10:00 - 17:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ