1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Користуючись нашими послугами з переказу грошей по всьому світу в Чернівцях, ви отримаєте найвигідніші умови обміну. Все, що потрібно вам для проведення процедури - заповнити спеціальну форму і дочекатися дзвінка нашого менеджера для уточнення деяких даних.
Гарантуємо фінансову безпеку
Працює з будь-якою валютою
Доставляємо гроші в будь-яку точку на земній кулі
Без обмежень суми переказів

Money 24 Чернівці – організація міжнародних грошових переказів

Існує маса фінансових послуг, якими жителі Чернівців користуються щодня. Одна з найпопулярніших – це міжнародні грошові перекази в Україні. Вони необхідні для того, щоб підтримувати фінансові відносини між людьми, яких розділяють сотні і тисячі кілометрів. Щоб не витрачати багато сил і часу на організацію транзакції, ви завжди можете звернутися в компанію Money 24.

Цілі оформлення міжнародного переказу грошей

Перекази по світу можна класифікувати за двома категоріями: в особистих цілях і для бізнесу. Перший варіант підійде тим, хто проживає в різних країнах зі своїми близькими або родичами. Щоб допомогти фінансово, ви можете скористатися даною послугою. Також перекази необхідні, якщо ви хочете надати екстрену допомогу, купити для себе товари або послуги за кордоном.

Другий варіант підійде підприємцям. Наприклад, компаніям, які вийшли на міжнародний рівень, потрібно підтримувати внутрішній фінансовий потік. Також є необхідність розплачуватися з дистрибуторами, партнерами і постачальниками. Або ж можна направляти інвестиції в іноземні підприємства.

Money 24: як оформити грошовий переказ за кордон

Процес оформлення грошового переказу по світу займає мінімум часу і сил. Щоб замовити його, вам буде потрібно виконати три простих кроки:
міжнародні перекази грошей в Україну

  1. Завітати до відділення Money 24 в Чернівцях (якщо ви опинитеся в іншому місті, там теж є наші філії);
  2. Заповнити заяву, де прописується сума транзакції, країна і місто призначення, а також дані одержувача і відправника;
  3. Передати в касу гроші і отримати персональний код, за допомогою якого одержувач забере потрібну суму.

Також перед відвідуванням нашого відділення ви можете зайти на сайт і залишити онлайн-заявку на міжнародний грошовий переказ, щоб ми заздалегідь все підготували для вас. Ми працюємо з багатьма країнами світу, тому ви зможете відправити кошти практично в будь-який куточок планети. Щоб уточнити деталі й отримати відповіді на додаткові питання, телефонуйте за номером +38 (073) 400-00-01. Наші менеджери з радістю вас проконсультують.

Вигідні грошові перекази по світу – Money 24 Чернівці

Щоб оформити міжнародні перекази грошей в Україну або з України, користуйтеся послугами компанії Money 24. Тоді ви зможете:

  • Заощадити особистий час і переконатися в безпеці транзакції;
  • Позбавити себе від необхідності відкривати рахунок в банку;
  • Заплатити мінімальну комісію (від 0,01%);
  • Вибрати будь-яку з 16 доступних іноземних валют для переказу.

Ми гарантуємо вигідні умови співпраці, а також допомагаємо з обміном валют і криптовалют, вивченням фінансової аналітики та іншими операціями.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Тимчасовий режим роботи: Пн-Пт 10:00 - 17:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ