Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу TMT / UAH

Money 24 – найкращий курс туркменського маната та обмін в Чернівцях

Манат – офіційна валюта Туркменістану, введена після розпаду Радянського Союзу в 1993 році. Цією грошовою одиницею варто цікавитися підприємцям, які планують запуск бізнес-проекту в Туркменії, інвесторам і трейдерам. Також дізнатися курс маната у Чернівцях корисно в разі міграції (трудової або постійної) та найближчих подорожей. Компанія Money 24 допоможе дізнатися особливості пари TMT/UAH та зробити вигідний обмін.

купити манат у Чернівцях

Курс маната до гривні в Чернівцях: причини змін

Курс маната в обмінниках Чернівців формується під впливом:

  1. Політичної ситуації. Якщо в країні відбуваються законодавчі зміни, впроваджується нова політика оподаткування, змінюється влада, курс туркменського маната в Чернівцях падає. Також цьому сприяють збройні і політичні конфлікти з іншими державами.
  2. Балансу між попитом і пропозицією. Останнім часом попит на туркменський манат падає, тому валюта піддається девальвації.
  3. Дій Центрального банку. Щоб стабілізувати курс маната до гривні (Чернівці), Центральний банк Туркменістану та НБУ приймають різні заходи. Позитивного результату можна досягти за допомогою валютних інтервенцій, встановлення нових правил контролю за операціями з грошима, регулювання процентних ставок по кредитах та емісії грошей в обіг.

Також співвідношення гривня манат в Чернівцях залежить від економічної ситуації в Україні та Туркменістані. На котирування впливає динаміка валового внутрішнього продукту, збалансованість держбюджету, обсяг зовнішніх боргових зобов’язань, показники промислового виробництва, індекс споживчих цін, ситуація на ринку праці й платіжний баланс.

Туркменський манат: динаміка та особливості

За останні три роки курс маната в обмінних пунктах Чернівців не відрізнявся особливою волатильністю, але коливання все ж були. До червня 2019 року ціна TMT залишалася на рівні 2.35-2.51 гривень. Найвища вартість валюти була зафіксована в грудні 2019 року: тоді він склав 2.69 UAH за 1 TMT. Потім ціна грошового знаку Туркменії почала поступово знижуватися. На сьогоднішній день пропонується купити манат у Чернівцях за 2.55 гривень.
Щоб чітко проаналізувати котирування TMT/UAH, необхідно постійно стежити за важливими економічними і політичними подіями. На їх основі формується рівень довіри населення до національної валюти. Якщо в державі переважають панічні настрої, люди прагнуть конвертувати гроші в інвалюту, створюючи на неї штучний попит. Через це місцева грошова одиниця девальвується. Тоді продаж маната в Чернівцях стає невигідним.

продаж манату у Чернівцях

Обмін манат/гривня в Чернівцях від Money 24

Купити або продати манат в Чернівцях можна в банку або в обмінному пункті. Але в Україні туркменська валюта не входить до числа популярних, тому далеко не кожна установа здатна її обміняти. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, знайте, що компанія Money 24 завжди рада надати свої послуги.
Звертаючись до нас, ви можете:

  • Відстежити скачки TMT/UAH на графіку, вивчити статистичні дані та крос-курси, щоб краще розбиратися в котируваннях і складати прогнози на майбутній період.
  • Отримати допомогу фахівців в організації переказу грошових коштів по регіонах України і в будь-які інші країни світу.
    Ознайомитися з останніми фінансово-економічними новинами в блозі.
  • Замовити валюту онлайн. Щоб купити манати (Чернівці), можна створити електронну заявку на обмін із зазначенням потрібної суми. Тоді актуальний курс фіксується на найближчі 30 хвилин, поки ви дістанетеся до пункту Money 24.
  • Звести до мінімуму втрати на курсовій різниці і отримати знижку в якості постійного клієнта.

Щоб здійснити обмін маната в Чернівцях максимально вигідно, завжди користуйтеся послугами компанії Money 24.

Послуги від Money24

Ми працюємо для вас. Наша компанія надає найбільший перелік послуг на ринку торгівлі валютами і дорогоцінними металами. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов`язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Як проїхати

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний