1
Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Марина

Хочу похвалити компанію Money 24 за хороший і чесний сервіс. Часто траплялося так, що заходила на сайт банку – там написано один курс. Потім приходила міняти, і виявлялося, що він інший. Неприємна ситуація, особливо коли грошей з собою рівно стільки, скільки треба було б поміняти за тим курсом, який на сайті написаний. З Money 24 такого жодного разу не траплялося. Що на сайті, то і в реальності. Тепер навіть вибір не стоїть, куди йти міняти валюту, відразу сюди звертаюсь.

money24 Money24 $$$
Андрій

Досить часто виникає потреба обмінювати валюту, в основному, долари та євро. Суми великі, тому хочеться по найвигіднішому курсу. Колись побачив Money 24 та почав порівнювати з іншими, і дійсно виявилося, що тут найприємніші пропозиції. З того моменту завжди користуюся послугами цієї компанії.

money24 Money24 $$$
Олексій

Я часто подорожую, по різних країнах їжджу у відрядження. З досвіду знаю, що тягнути з собою долари і євро не дуже вигідно. Якщо розплачуватися місцевою валютою, то виходить набагато вигідніше. Тому завжди намагаюся заздалегідь її купити. Але раніше це було досить складно, тому що більшість обмінників і навіть банків не всі рідкісні валюти міняють. Яке було моє щастя, коли натрапив на Money 24. Тут і шекелі, і форинти, все що хочеш … І курс хороший. Рекомендую.

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук