Курс обміну Рубль / Гривня у Чернівцях на сьогодні
Купівля
0.3660
Продаж
0.3710
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3640
Продаж
0.3690
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1850 1.1960
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.4500 76.4400
EUR/RUB 88.9000 90.9900
USD/PLN 3.7400 3.8300
EUR/PLN 4.5400 4.6200
Графік змін Курс обміну Рубль / Гривня у Чернівцях на сьогодні

Вигідно купити та продати рубль в Чернівцях – Money 24

Рубль – національна валюта РФ, яка на міжнародній арені не досягла популярності. Але завдяки тому, що Росія – найбільша за площею країна з населенням більше 140 мільйонів чоловік, на рубль завжди існує високий попит. Актуальний курс рубля в Чернівцях рекомендується дізнатися кожному українцю, який збирається поїхати в Російську Федерацію, щоб відвідати друзів і родичів або помандрувати. Також інформація буде корисною для біржових гравців, бізнесменів та інвесторів.

Щоб вигідно обміняти грошові кошти і звести до мінімуму втрати на курсовій різниці, звертайтеся до послуг компанії Money 24. Ми допомагаємо купити або продати рубль в Чернівцях за вигіднішою ставкою в порівнянні з іншими установами.

Курс рубля в Чернівцях: причини коливань

купити угорський форинт у Чернывцях
На думку фінансових експертів існує п’ять найважливіших чинників, що впливають на курс рубля в обмінних пунктах Чернівців:

 1. Економічний стан. На котирування RUB/UAH впливають такі макроекономічні показники: динаміка ВВП, індекс споживчих цін, рівень зайнятості, сальдо платіжного балансу, державний борг, обсяг держбюджету і промислового виробництва.
 2. Спекуляції з валютою. Гравці міжнародного валютного ринку можуть змінити вартість RUB в короткостроковому періоді. Це відбувається за рахунок того, що найбільш значущі трейдери проводять операції з великими сумами і викликають стрибки курсу. А дрібні гравці, щоб отримати дохід, намагаються вгадати ці стрибки і провокують ще більші коливання.
 3. Політична ситуація. Курс рубль гривня в Чернівцях послаблюється за рахунок нестабільного політичного становища обох країн. Вони між собою конфліктують, а на Росію також накладають санкції держави Заходу. Російським підприємствам доводиться погашати зовнішні борги без рефінансування. Тому на внутрішньому ринку з’являється дефіцит інвалюти, знецінюючи національну грошову одиницю.
 4. Ціни на сировину. Левова частка прибутку в бюджет Російської Федерації приходить за рахунок експорту газу і нафти. Тому при зниженні обсягів поставок за кордон або падінні вартості сировинних товарів місцева валюта втрачає цінність.
 5. Монетарна політика. Центральні банки намагаються стабілізувати курс гривня рубль в Чернівцях, щоб підтримувати економіку. Для цього використовується арсенал інструментів грошово-кредитної політики: підвищуються або знижуються процентні ставки, вводяться обмеження і контроль валютних операцій, проводяться інтервенції. Також ЦБ бере участь в міжбанківських торгах, допомагаючи сформувати баланс між попитом і пропозицією.

Курс рубля: ключові особливості

Курс рубля к гривне Черновцы
Незважаючи на непопулярність рубля на міжнародному ринку в рамках проведення платежів, на FOREX валютою торгують дуже активно. Тут вона займає третє місце за кількістю щоденних операцій. Найчастіше торгують котируваннями долар-рубль, євро-рубль, рубль-злотий і фунт-рубль.
Курс рубля в обмінниках Чернівців відрізняється високим рівнем волатильності. Для трейдерів це плюс, адже чим більше стрибки, тим більший прибуток. Для точного прогнозування моменту покупки і продажу котирувань за участю RUB необхідно поєднувати технічний і фундаментальний аналіз. Також варто вивчати динаміку цін на нафту, адже рубль – це сировинна валюта.

Динаміка курсу RUB в Чернівцях

В останні п’ять років курс російського рубля Чернівці коливався досить сильно. На початку 2015 року вартість валюти РФ становила 0.46 гривень, але поступово падала. Вже до вересня ціна становила 0.34 гривні за рубль. Протягом наступних двох місяців курс виріс до 0.38 гривень, а потім знову впав до колишнього рівня.

Весь 2016 рік ознаменувався стрімким зростанням вартості російської грошової одиниці. До січня 2017 його ціна склала 0.46 UAH. Три місяці вона протрималася на одному рівні, але вже до серпня скоротилася до 0.43 UAH. Курс рубля досяг піку в січні 2018 року, коли він коштував майже 0.5 гривень. Потім тенденція пішла на спад і зберігається такою досі.

Обмін рубля за вигідним курсом в Чернівцях

При необхідності здійснити купівлю чи продаж рубля в Чернівцях варто звернутися в компанію Money 24. Ми допомагаємо:

 • зафіксувати валютний курс, створивши електронну заявку, яка діє протягом півгодини;
 • зробити грошовий переказ в інше місто або країну з мінімальною комісією;
 • подивитися актуальний курс на сьогодні, а також проаналізувати динаміку RUB/UAH за допомогою графічних даних;
 • вивчити крос-курси і використовувати онлайн калькулятор;
  провести операції з електронними грошима.

Компанія Money 24 пропонує найкращий обмін рубля в Чернівцях. Ми гарантуємо безпеку: пропонуємо супровід до авто і перевіряємо всі купюри на справжність. Ставши нашим постійним клієнтом, ви отримуєте приємні бонуси.

Послуги від Money 24/7

Наша компанія забезпечує цілий спектр послуг операцій з дорогоцінними металами, а також з обміну валют в місті Чернівці. Ми готові в будь-який момент відповісти на всі питання своїх клієнтів і гарантуємо комфортні умови обслуговування.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

вул. О. Кобилянської 10

Як дістатися

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ