Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу RUB / UAH

Курс рубля до гривні онлайн | Курс рубля в Чернівцях

Вигідно купити та продати рубль в Чернівцях – Money 24

Рубль – національна валюта РФ, яка на міжнародній арені не досягла популярності. Але завдяки тому, що Росія – найбільша за площею країна з населенням більше 140 мільйонів чоловік, на рубль завжди існує високий попит. Актуальний курс рубля Чернівці рекомендується дізнатися кожному українцю, який збирається поїхати в Російську Федерацію, щоб відвідати друзів і родичів або помандрувати. Також інформація буде корисною для біржових гравців, бізнесменів та інвесторів.

Щоб вигідно обміняти грошові кошти і звести до мінімуму втрати на курсовій різниці, звертайтеся до послуг компанії Money 24. Ми допомагаємо купити або продати рубль Чернівці за вигіднішою ставкою в порівнянні з іншими установами.

Курс рубля в Чернівцях: причини коливань

На думку фінансових експертів існує п’ять найважливіших чинників, що впливають на курс рубля в обмінних пунктах Чернівців:

сс

  1. Економічний стан. На котирування RUB/UAH впливають такі макроекономічні показники: динаміка ВВП, індекс споживчих цін, рівень зайнятості, сальдо платіжного балансу, державний борг, обсяг держбюджету і промислового виробництва.
  2. Спекуляції з валютою. Гравці міжнародного валютного ринку способи змінити вартість RUB в короткостроковому періоді. Це відбувається за рахунок того, що найбільш значущі трейдери проводять операції з великими сумами і викликають скачки курсу. А дрібні гравці, щоб отримати дохід, намагаються вгадати ці скачки і провокують ще більші коливання.
  3. Політична ситуація. Курс рубль гривня Чернівці послаблюється за рахунок нестабільного політичного становища обох країн. Вони між собою конфліктують, а на Росію також накладають санкції держави Заходу. Російським підприємствам доводиться погашати зовнішні борги без рефінансування. Тому на внутрішньому ринку з’являється дефіцит інвалюти, знецінюючи національну грошову одиницю.
  4. Ціни на сировину. Левова частка прибутку в бюджет Російської Федерації приходить за рахунок експорту газу і нафти. Тому при зниженні обсягів поставок за кордон або падінні вартості сировинних товарів місцева валюта втрачає цінність.
  5. Монетарна політика. Центральні банки намагаються стабілізувати курс гривня рубль Чернівці, щоб підтримувати економіку. Для цього використовується арсенал інструментів грошово-кредитної політики: підвищуються або знижуються процентні ставки, вводяться обмеження і контроль валютних операцій, проводяться інтервенції. Також ЦБ бере участь в міжбанківських торгах, допомагаючи сформувати баланс між попитом і пропозицією.

Курс рубля: ключові особливості

купити рубль ЧернівціНезважаючи на непопулярність рубля на міжнародному ринку в рамках проведення платежів, на FOREX валютою торгують дуже активно. Тут вона займає третє місце за кількістю щоденних операцій. Найчастіше торгують котируваннями долар-рубль, євро-рубль, рубль-злотий і фунт-рубль.

Курс рубля в обмінниках Чернівців відрізняється високим рівнем волатильності. Для трейдерів це плюс, адже чим більше скачки, тим більший прибуток. Для точного прогнозування моменту покупки і продажу котирувань за участю RUB необхідно поєднувати технічний і фундаментальний аналіз. Також варто вивчати динаміку цін на нафту, адже рубль – це сировинна валюта.

Динаміка курсу RUB в Чернівцях

В останні п’ять років курс російського рубля Чернівці коливався досить сильно. На початку 2015 року вартість валюти РФ становила 0.46 гривень, але поступово падала. Вже до вересня ціна становила 0.34 гривні за рубль. Протягом наступних двох місяців курс виріс до 0.38 гривень, а потім знову впав до колишнього рівня.

Весь 2016 рік ознаменувався стрімким зростанням вартості російської грошової одиниці. До січня 2017 його ціна склала 0.46 UAH. Три місяці вона протрималася на одному рівні, але вже до серпня скоротилася до 0.43 UAH. Курс рубля досяг піку в січні 2018 року, коли він коштував майже 0.5 гривень. Потім тенденція пішла на спад і зберігається такою досі. Зараз купити рубль Чернівці пропонується за 0.36 гривень.

Обмін рубля за вигідним курсом в Чернівцях

курс рубля ЧернівціПри необхідності здійснити купівлю чи продаж рубля Чернівці варто звернутися в компанію Money 24. Ми допомагаємо:

  • зафіксувати валютний курс, створивши електронну заявку, яка діє протягом півгодини;
  • зробити грошовий переказ в інше місто або країну з мінімальною комісією;
  • подивитися актуальний курс на сьогодні, а також проаналізувати динаміку RUB/UAH з допомогою графічних даних;
  • вивчити крос-курси і використовувати онлайн калькулятор;
  • провести операції з електронними грошима.

Компанія Money 24 пропонує найкращий обмін рубля Чернівці. Ми гарантуємо безпеку: пропонуємо супровід до авто і перевіряємо всі купюри на справжність. Ставши нашим постійним клієнтом, ви отримуєте приємні бонуси.

Послуги від Money24

Ми працюємо для вас. Наша компанія надає найбільший перелік послуг на ринку торгівлі валютами і дорогоцінними металами. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов`язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Як проїхати

Ювелірний магазин «Золотий Рубін»

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний