Компанія Money 24 в Чернівцях пропонує організовувати міжнародні грошові перекази (Україна), допомагаючи людям вигідно і швидко перемістити певну суму з одного регіону до іншого. Пропонуємо детальніше ознайомитися з умовами оформлення трансферів по світу і перевагами співпраці з Money 24. Якщо вам знадобиться дана послуга, ми завжди готові допомогти та заощадити ваш час.

Грошові перекази по світу: особливості

міжнародні перекази грошей в УкраїніПредставництва компанії Money 24 за межами нашої країни знаходяться в Празі, Варшаві та Маямі. Але якщо вам необхідно відправити грошові кошти в іншу країну, зв’яжіться з нами за телефоном (099) 199-000-1 або (066) 000-000-1. Наші менеджери із задоволенням вас проконсультують з приводу можливості відправки грошей в інші держави, а також допоможуть організувати міжнародні перекази грошей в Україну. Ми пропонуємо переводити в інші країни не тільки популярну іноземну валюту (долари і євро), але і грошові знаки, що зустрічаються набагато рідше: польські злоті, фунти, франки та інші.

Навіщо замовляти міжнародні грошові перекази в Україні

Трансфер грошових сум може знадобитися:

  • трудовим мігрантам;
  • бізнесменам і інвесторам;
  • для особистих цілей.

Якщо один з членів сім’ї поїхав на заробітки в іншу країну, він може регулярно висилати грошову допомогу в Україну завдяки компанії Money 24. Також міжнародні перекази (Україна) потрібні тим, хто живе в різних державах з родичами або близькими людьми, які потребують фінансової підтримки.

Що стосується бізнесу, то грошові перекази необхідні досить часто. Це стосується інвестицій в привабливі закордонні проекти, а також міжнародних компаній, представництва яких знаходяться в різних куточках землі.

Міжнародні грошові перекази – замовити в Money 24 Чернівці

міжнародні перекази УкраїнаКомпанія Money 24 пропонує:

  1. Просте оформлення. Щоб зробити переказ грошових коштів, потрібні тільки контактні дані одержувача і відправника, а також сума для відправлення.
  2. Зручність. Щоб робити міжнародні трансфери, вам потрібно лише звернутися до співробітників компанії Money 24 і надати інформацію. Далі ми все беремо в свої руки, а вам не доведеться нічим займатися самостійно.
  3. Вигоду. Компанія Money 24 організовує пересилання грошових сум з мінімальною комісією (від 0,01%).

Звертайтеся до послуг компанії Money 24 в Чернівцях, щоб оформити міжнародні перекази грошей в Україні на привабливих умовах.