1

Money 24 – обмін старих та зношених купюр в Чернівцях

7 October 2020

Згідно зі статистикою, більше 70% фінансових операцій припадає на безготівковий розрахунок. Проте, готівкові гроші в найближчі роки повністю не вийдуть з обігу. На жаль, вони з часом приходять в непридатність, так як постійно передаються з рук в руки. Якщо у вас виявилася зіпсована банкнота, яку не хочуть приймати в магазинах, не варто панікувати. Просто звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо обмін старих купюр в Чернівцях.

Критерії, які допомагають визначити зношену купюру

обмін старих купюр ЧернівціЄ певний перелік факторів, які вказують на те, що купюра підлягає заміні. Це:

  • екземпляри, на яких є зайві печатки та штампи, написи і малюнки;
  • купюри з незбіжними серійними номерами;
  • банкноти з невеликим надривом або розірванні на дві частини, а потім склеєні;
  • гроші, на яких присутні плями від хімії, чорнила або невідомого походження;
  • екземпляри з проколами та дірочками.

Ще кілька років тому в кожному місті були представництва Національного банку України, і тільки вони здійснювали прийом зношених купюр в Чернівцях. Процес був не найприємнішим, так як доводилося довго чекати і витрачати багато зусиль. Зараз же отримати нову банкноту замість зіпсованої не складе труднощів, якщо звернутися до філії Money 24.

Процедура заміни банкнот в компанії Money 24

Вам необхідно прийти у відділення Money 24 в Чернівцях і звернутися до співробітника. Далі є два варіанти:

зношені купюри Чернівці

  1. Касир самостійно аналізує, в якому стані готівка. Якщо пошкоджено менш ніж 55% площі, серійні номери знаходяться на місцях і збігаються, він просто віддає вам новий екземпляр того ж номіналу.
  2. Бувають випадки, коли купюра пошкоджена настільки сильно, що співробітник не може самостійно прийняти рішення. Це трапляється з грошима, на яких є сліди хімії, радикальна зміна відтінку, сліди, що обгоріли. У такій ситуації вони переходять на експертизу. Після її завершення вам повідомлять, чи можна замінити купюру на нову.

 

Money 24 – кращий обмін старих купюр в Чернівцях

Незважаючи на те, що багато банків і обмінних пунктів пропонують послугу обміну старих купюр в Чернівцях, радимо звертатися в компанію Money 24. Ми:

  • працюємо з більш ніж 15 різними валютами крім євро і долара;
  • надаємо послугу обміну з мінімальною комісією;
  • перевіряємо кожну банкноту на справжність.

У нашій філії ви можете не тільки поміняти зношені купюри в Чернівцях, а й скористатися іншими фінансовими послугами. Ми пропонуємо обмін іноземних валют, перекази грошових коштів, конвертацію електронної валюти. Постійним клієнтам даруємо приємні знижки.